Skocz do zawartości
Forum

Kłucie serca, ból kości biodrowych i biegunka


Gość paula545

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 16 lat i ostatnio martwie się o swoje zdrowie. Nie wiem co mi dolega i mam nadzieje że mi pomożecie. Objawy są bardzo różne. Od jakiegoś czasu boli mnie w okolicach tych wystających przednich kości (biodrowych?). Od czasu do czasu kłuje mnie serce. Jestem blada i mam zimne dłonie. Wypadają mi włosy i rozdwajają paznokcie. Ostatnio od dwóch dni mam biegunke. Jestem senna i zmęczona ale to możliwe że z przemęczenia i nie wyspania. Mam nadzieje że mi pomożecie.

Odnośnik do komentarza

WAŻNE JEST TO BYŚ POSZŁA DO LEKARZA RODZINNEGO BĄDŹ PEDIATRY. on cię zbada i zrobi różnego typu badania.Twoje objawy są tak różne że polecam pójście do lekarza, mogą świadczyć o różnych chorobach. a w którym miejscu cię kłuje serce, bo to mogą być nerwobóle, występuję ona w postaci nagłego bólu zapierającego dech, i po kilku sekundach lub minutach sam mija. nie ma na to lekarstwa bo mam to samo, lekarz zaleca środki przeciwbólowe. spowodowane to może być m.in. stresem. jeśli chodzi o bladość, wypadanie włosów i zimne dłonie kiedy ostatni raz robiłaś morfologie? to może być anemia. objawem anemii jest także senność i zmęczenie. może byłaś ostatnio lub jesteś na jakiejś diecie. biegunka może być spowodowana różnymi czynnikami.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...