Skocz do zawartości
Forum

Kłucie jajnika, biały i gęsty śluz z pochwy oraz ból podbrzusza


Gość mi...oj

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Przez okres prawie roku zażywałam pigułki antykoncepcyjne. Po ich odstawieniu uprawiałam seks w połowie cyklu. Nie doszło do wytrysku wewnątrz pochwy ale nie używaliśmy zabezpieczenia. Po trzech - czterech dniach zauważyłam bardzo dużą (niespotykaną wcześniej) ilość białego, lepkiego i o gęstej konsystencji śluzu jak i również kłucie w jajniku, boleści w podbrzuszu trwające jeden dzień. Proszę o informacje na ten temat, czy któraś dziewczyna tak miała i możliwe przyczyny tego stanu rzeczy. Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza

Witam!
Występowanie białego, gęstego śluzu jest charakterystyczne dla fazy lutealnej. Jeśli ból trwał jeden dzień oraz ustąpił samoistnie to nie powinna Pani mieć powodu do niepokoju. Oczywiście w przypadku współżycia bez zabezpieczenia istnieje ryzyko zajścia w ciążę. Proszę wykonać test ciążowy po 14. dniach od ryzykownego zbliżenia. W przypadku nasilenia objawów warto udać się na wizytę do specjalisty ginekologa.

Odnośnik do komentarza

Witam, mam podobny problem, kilka dni temu doszło u mnie do współżycia, bez zabezpieczenia jak zawsze. Wczoraj czułam lekkie kłucie prawego jajnika, nie było aż tak bolesne wiec nie zaniepokoiło mnie to. Dziś od samego rana również zaczął mnie kłuć, ale doszło do tego promieniowanie bólu po całym brzuchu ( jajnik kłuje cały czas a to promieniowanie tak jakby tworzyły się skurcze). Do tego duża ilość białego śluzu... Po 2 tyg zrobię test zobaczymy co wyjdzie i czy ból ustąpi. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...