Skocz do zawartości
Forum

Obfite krwawienie przy 2 pozytywnych testach ciążowych


Gość ki...21

Rekomendowane odpowiedzi

witam ostatnią miesiączkę dostałam 15 pazdziernika ,26 listopada zrobiłam test ciążowy który wyszedł pozytywny powtórzyłam go dla pewności 29 listopada(był identyczny)więc ciąża .problem pojawił się właśnie 29 kiedy zaczełam krwawić na początku były to brązowe plamy a dziś to wygląda jakbym dostała nie obfitą miesiączkę.Chyba istotne jest to że nie ma przy tym żadnego bólu brzucha nic!piersi mnie bolą już od 2 miesięcy,mam jakieś zmienione smaki czuję się po prosty inaczej wizytę u lekarza mam umówioną na 19 grudnia mam 32 lata i jedną córeczkę z którą miałam trochę problemów przy porodzie (nieprawidłowa czynność skórczowa macicy,poród kleszczowy) proszę o poradę czy to możliwe że jestem jednak w ciąży mimo krwawienia?

Odnośnik do komentarza

Witam!
Jeśli wykonane testy ciążowe dały wynik pozytywny to najprawdopodobniej jest Pani w ciąży. Krwawienie, które wystąpiło może jednak oznaczać poronienie zagrażające. Zdecydowanie jak najszybciej powinna skonsultować się Pani ze specjalistą ginekologiem! Nawet gdyby oznaczało to zgłoszenie się na ginekologiczno-położniczą izbę przyjęć.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...