Skocz do zawartości
Forum

Kiedy w ciąży rośnie podbrzusze?


Gość Szoguna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was. Mam pewien problem... Kochałam się z moim chłopakiem pierwszy raz uważaliśmy tylko nie wiedziałam o tym, że w śluzie tez mogą występować plemniki ;/ boje się, że ten śluz przedostał się do mojej pochwy. Przed założeniem prezerwatywy ocierałam się o jego penisa. Póżniej założyliśmy co minute mój chłopak wyciagał go i sprawdzał czy jest nie przedziurawiony naprawdę uważaliśmy, doszło do wytrysku już w pochwie sprawdzalismy póżniej czy jest przedziurawiony ale nie był. Boję się. 3 listopada współzyliśmy. Okres miałam dostać 12 listopada dostałam 15. Potem w grudniu dostałam 13. Nie mam żadnych objawów nie mam nudności nie powiększyły mi się piersi ale przed okresem opuchło mi podbrzusze jest twarde ale nie bolało mnie ani przez sekundę i nadal nie boli pojawił się taki poziomy wałeczek. Nie wiem czym to jest spowodowane... Wiem, że mam okres ale można mieć okres w czasie ciąży, boję się. Prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Witam!
W opisanej przez Panią sytuacji nie ma ryzyka ciąży. Jeśli zatem chce się Pani przekonać, że nie jest Pani w ciąży proszę wykonać test ciążowy. Myślę, że negatywny wynik będzie dla Pani wiarygodny. A propos powiększenia podbrzusza, może po prostu w tej okolicy odłożyła się tkanka tłuszczowa na skutek wzrostu masy ciała.

Odnośnik do komentarza

nie czuje sie zebym była w ciąży czuje sie normalnie jak zawsze okres mam taki sam jak zawsze nie jestes jakis mniej obfity tylko taki jaki zawsze miałam do tej pory.
tylko właśnie to podbrzusze.
wtedy w listopadzie przytyłam kilo wazylam 51 a teraz 50. wiec ciąże chyba mozna wykluczyć... jak myslicie?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...