Skocz do zawartości
Forum

Plamienie i przezroczysty śluz przy opóźnieniu miesiączki


Gość ju...30

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, spoznia mi sie okres od ponad 2 tygodni.. zamiast neigo dostalam tydzien temu plamienie, ktore mi sie skonczylo , a teraz przy podcieraniu mozna zaobserwowac przezroczysty śluz z takimi nitkowatymi fragmentami lekko czerwonej krwi , wystepuje to w bardzo sladowych ilsociach w ciagu dnia. Chcialam dodac ze od jakeigos czasu towarzyszy mi stres oraz bardzo malo spalam , odchudzalam sie przez krotki okres czasu.Czytalam na internecie ze takie zjawisko moze wskazywac na ciaze, jednak ja nigdy jeszcze nie wspolzylam , jedynie co to masturbacja( ale od tego sie w ciaze nei zachodzi) ..Nie wiem co mi dolega,prosze o pomoc. Juz keidys zdarzalo mi sie tak ze okres mi sie tak spoznial ,ale nigdy nei mialam plamienia albo sluzu zamaist nniego .

Odnośnik do komentarza

jeśli nie współżyłaś, to na pewno nie jesteś w ciąży, ja podejrzewam, że albo ze stresu tak masz albo p oprostu jakaś infekcja. Kup sobie Tantum Rose i podmywaj sie i poczekaj troche, kolejny okres mysle, ze juz bedzie normalny, wazny jest zdrowy, regularny tryb życia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...