Skocz do zawartości
Forum

Brązowy śluz na koniec okresu a ciąża


Gość adora

Rekomendowane odpowiedzi

hej wszystkim mam pytanie czy jestem w ciąży? 07.11.2012 dostałam okres. od 24.11. do dnia 15.12.kochałam się i partner kończył we mnie,okres dostałam 13.12.z tym że 4 pierwsze dni miałam normalne krwawienie,wczoraj czyli 5 dzień nie miałam nic a dziś w 6 dzień popołudniu krew z 3-4 godziny a póżniej aż do teraz brązowy śluz.

Odnośnik do komentarza

Witam!
Jeżeli współżyła Pani z partnerem ryzyko ciąży jak najbardziej istnieje. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży proszę wykonać test ciążowy. Powinien być wiarygodny mniej więcej 14 dni po stosunku lub w dniu kolejnej spodziewanej miesiączki. Być może wykonała Pani zatem test zbyt wcześnie - sugeruję go powtórzyć.
A propos Pani miesiączki to niestety nie napisała Pani nic o tym czy Pani miesiączki są regularne, ile trwają, czy zawsze są obfite, itd. Z moich obliczeń wynika bowiem, że dziś ma Pani 8 dzień cyklu, a u większości kobiet miesiączka trwa 3-7 dni.

Odnośnik do komentarza

Prosze pomozcie mi. nie wiem co to oznacza a na innym forum nikt mi nie daje odpowiedzi. Mialam robione wczoraj badanie krwi ale nie wiem jak odczytac wyniki hcg Beta 0,341 mIU/ml wartosc referencyjna [o,1] jestem w ciazy czy nie ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...