Skocz do zawartości
Forum

Ból podbrzusza, bolące piesi i zmęczenie a ciąża


Gość Anonim1213

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonim1213

Witam. Od 8 dni spóźnia mi się okres, każdego dnia mam uczucie jakbym miała go już dostać gdyż mam lekkie kłucie w podbrzuszu i bolące piersi. Czasami dokucza mi także dziwne kłucie w jakby na wargach sromowych. Uprawiałam seks z partnerem bez zabezpieczenia, ale prawdopodobnie w dni niepłodne z tego co wynika z moich obliczeń. Nie chce narazie kupować testu i niepotrzebnie tracić pieniądze, ani się stresować, bo wiem, że to jeszcze nie do końca oznacza, że mogę być w ciąży więc proszę o wypowiedzi, które dają mi jakąś pewność czy warto lecieć do apteki po test czy jeszcze poczekać... Dodam, że od kilku dni bardzo łatwo jest mnie zdenerwować i czuje się zmęczona, ale to może być spowodowane tym, że nie do końca się wysypiam, mimo, że śpie po tyle godzin jak przed tymi objawami... z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza

Witam!
Po pierwsze proszę pamiętać, że u kobiet regularnie miesiączkujących najczęstszą przyczyną braku miesiączki jest ciąża. Oczywiście może być to także wynik zaburzeń hormonalnych, anemii, chorób tarczycy czy innych schorzeń ogólnoustrojowych. Po pierwsze należy jednak potwierdzić/wykluczyć ciążę. Zdecydowanie sugeruję zatem, by kupiła Pani test ciążowy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...