Skocz do zawartości
Forum

Gorączka, mdłości i ból głowy a ciąża


Gość medzys

Rekomendowane odpowiedzi

Mój problem wygląda następująco. Okres dostałam 4 dni temu [piątek] (już się kończy) a seks uprawiałam 4dni przed okresem [poniedziałek]. Mój cykl trwa średnio od 29 do 32 dni. (zazwyczaj nieregularny) Wczoraj od popołudnia strasznie zaczęła boleć mnie głowa, wieczorem dostałam gorączkę, aż miałam dreszcze, rano wymiotowałam, aktualnie jestem strasznie osłabiona, mam mdłości i pobolewa mnie brzuch.. mierzyłam temperaturę i mam 37.6 Mogę brać pod uwagę, że jestem w ciąży ? Czy to tylko mogą być objawy początku zwykłego przeziębienia ?

Odnośnik do komentarza

Witam!
Z opisu i podanych informacji wynika, że do stosunku doszło w trakcie teoretycznie dni niepłodnych. Jeśli się jednak Państwo nie zabezpieczaliście, ryzyko ciąży istnieje. Gdyby podczas kolejnego cyklu nie pojawiła się miesiączka proszę wykonać test ciążowy. A propos Pani aktualnych objawów to zdecydowanie nie mają one związku z ciążą. Nawet jeśli bowiem doszło do zapłodnienia, nie ma takiej możliwości, by tak szybko pojawiły się tak nasilone objawy. Pani objawy wynikają najprawdopodobniej z infekcji przewodu pokarmowego. Proszę się dobrze nawadniać, a gdyby objawy nie ustępowały proszę skonsultować się z lekarzem rodzinnym.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...