Skocz do zawartości
Forum

Uczucie ruchów płodu a brak ciąży


Gość karolina1809

Rekomendowane odpowiedzi

Gość karolina1809

witam, od już kilku miesięcy mam jakieś dziwne objawy których nie jestem w stanie sobie w żaden sposób zdefiniować. Otóż zawsze okres "przechodziłam" w miarę wydaje mi się normalnie z silnym bólem brzucha, jednak od jakiegoś czasu okres jest gehenną ponieważ do bólu brzucha dołączył koszmarny ból w krzyżach i ból nóg, także w pierwszych dwóch-trzech dniach jest tragedia. dodatkowym objawem jest przeszywający ból brzucha z lewej strony (kiedy już nie mam okresu) który promieniuje aż w plecy, towarzyszy temu także uczucie ruchów płodu a zrobiłam kilkanaście już chyba testów i nie jestem w ciąży. dodam że od 1,5 roku biorę tabletki (najpierw rigevidon a od pół roku midianę) i mam już 4 dzieci(bliźniaki mają 20 miesięcy)

Odnośnik do komentarza

Witam!
Opisane przez Panią objawy zdecydowanie wymagają diagnostyki ginekologicznej. Jeśli wykonała Pani kilka testów ciążowych oczywiście ciążę można wykluczyć. Wśród przyczyn Pani dolegliwości mogą znajdować się: endometrioza, mięśniaki, zaburzenia hormonalne czy też stany zapalne. Proszę skonsultować się z lekarzem ginekologiem, który zbierze wywiad, zbada Panią oraz wykona USG dopochwowe. Być może wskazane będzie także wykonanie badań hormonalnych. Wyniki powyższych działań pozwolą postawić prawidłową diagnozę i wdrożyć właściwe postępowanie.

Odnośnik do komentarza

Witam,jestem mama 3.5 letniej Wiktorii i 11 miesięcznego Olka ( porody naturalne bez komplikacji) od kilku miesięcy czuje ruchy w brzuchu i podbrzuszu oraz pulsowanie .Mogę porównać je do ruchów dziecka podczas 6-7 miesiąca ciąży czy możecie podpowiedzieć mi co to jest? Czy to jelita może coś innego? W ciąży nie jestem proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...