Skocz do zawartości
Forum

Brak pęcherzyka ciążowego na USG


Gość bt...uk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
20 września miałam ostatnią miesiączkę. 29.10 zrobiłam pierwsze badanie beta hcg - 307,3 mlU/ml i kolejne 31.10 - 877,20 mlU/ml, 03.11 - 2746 mlU/ml, 08.11 - 6234 mlU/ml, 12.11 - 11755 mlU/ml.
Cykle mam nieregularne np. przez dwa miesiące 28 dni, a następny 33 dni, później znowu dwa krótsze i znowu dłuższy np. 35 dni.
5.11 zrobiłam pierwsze badanie usg. Był widoczny tylko pęcherzyk ciążowy 11 mm o nieregularnym kształcie. Dzisiaj byłam na kolejnej wizycie i ponownie miałam zrobione usg. Okazało się, że pęcherzyk jest niewiczoczny w ogóle. Lekarz kazał odstwić mi lek i czekać na krwawienie.
Czy jest możliwe, że coś mogło nie wyjść na usg i mam jeszcze szansę na ciążę?
Dziękuję z góry za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Gość Monika buziaczek

Witam
Ostatni okres miałam 11 stycznia 2013, 7 lutego powinnam dostać kolejny do dnia dzisiejszego to jest 19-02-013 nie dostałam, wczoraj zrobiłam test ciążowy i wyszły 2 kreski dzisiaj powtórzyłam i także wyszły dwie kreski, ta druga kreska na jednym i drugim teście nie była aż tak widoczna jak ta pierwsza ale widać ze są dwei kreski jak nic. Wiec dziś wybrałam się do lekarza, w czasie badania lekarza zaniepokoiły opławy, przepisał mi tabletki dopochwowe na podtrzymanie, potem zrobił mi usg i powiedział że nie do końca wie czy to pęcherzyk ciążowy czy skrzep krwi, mówił coś jest ale nie wiadomo co, i za tydzień mam powtórzyć badanie i usg. Proszę o fachową odpowiedź, dodam że jestem cukrzykiem. Moim zdaniem gdyby to był skrzep krwi to by testy nie wyszły pozytywne.
Ratujcie.

Odnośnik do komentarza

witam
jestem w ok 5 tygodniu ciazy( 4 testy ciazowe 99.9%skutecznosci ) ostatni okres 14-16 lutego. cykle 28-30 dniowe, owulacja ok 16 dnia cyklu.jestem po zabiegu laparoskopii 21.11.12 (usuniecie torbieli endometrialnej) z diagnoza endometriozy ktorej badanie histpatologiczne nie potwierdzilo.Bylam dzis u lekarza ktory stwierdzil ze na usg nie widac tego co powinno byc widac cos jednak ona niewie jak to zinterpretowac i ze cos jest nie tak i ze ona tego nigdy w zyciu nie widziala.zrobila mi badanie z krwi na bete kazala wrocic jutro na kolejne i w sb na nast usg.stwierdzila ze moze byc to ciaza pozamaciczna ale ona niewie.
Czy jest mozliwe ze jest za wczesnie na zobaczenie pecherzyka?? nie zbadala mnie tez ginekologicznie i nie zapytala o zadne dolegliwosci. dodam ze nie krwawie urosly mi piersi i biegam do toalety co chwile.Jestem przerazona.pozostaje mi tylko czekac na wyniki krwi.

Odnośnik do komentarza
Gość ba...pa

witam!!! mam pytanie odnosnie pecherzyka ciazowego robione mialam usg pecherzyka nie widac wogóle robilam takze w domu 2 testy i wyszły pozytywnie,także beta hcg wynosi 117.9 ostatnia miesiaczke mialam 14.04.2013. moje pytanie jest takie czy jest wszystko w porzadku ze nie widac jeszcze nawet pecherzyka ciążowgo na usg??

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...