Skocz do zawartości
Forum

Podwyższona temperatura w pochwie i kłucie jajnika a ciąża


Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Od dwóch miesiący staramy się z mężem o dziecko,3 miesięce temu rozregulował mi się okres, dlatego też miesiąc temu udałam się do ginekologa, przepisał mi luteinę dopochwowo, aby wyregulować miesiączki i zaznaczył, że w zajściu w ciąże tabletki nie zaszkodzą. Jestem w trakcie brania luteiny po raz drugi, z odstępem 18 dni. 7.12 spróbowaliśmy po raz kolejny, od 2-3 dni czuję ukłucia w jajniku, mam podwyższoną temp. w pochwie i bolą mnie piersi. Jeśli chodzi o miesiączkę, powinnam ją dostać za niecałe 2 tyg, więc nie jest to raczej tym spowodowane. Czy jest szansa, że zaszłam w ciążę?

Odnośnik do komentarza

Witam!
Niestety nie ma takiej możliwości, bym w ramach porady internetowej oceniła czy zaszła Pani w ciążę. Proszę także pamiętać, że opisane przez Panią objawy są bardzo mało charakterystyczne i mogą mieć wiele przyczyn. Ponieważ współżyje Pani z partnerem bez zabezpieczenia prawdopodobieństwo zajścia w ciążę jest spore. Niestety nie ma jednak takiej opcji, by określić je w wartościach liczbowych. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży proszę wykonać test ciążowy. Powinien być wiarygodny mniej więcej w dniu kolejnej, spodziewanej miesiączki.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...