Skocz do zawartości
Forum

Wynik z beta hcg negatywny a test ciążowy z moczu pozytywny


Gość bezimienna21

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bezimienna21

Zrobiłam z porannego moczu test ciążowy i okazał się pozytywny,druga kreska była bardzo jasna ale była. kolejnego dnia powtórzyłam test i wyszedł pozytywny. Wybrałam sie do ginekologa, pani doktor była bardzo niemiła i w dodatku na mnie krzyczała, badanie polegalo tylko na tym, że uciskała mi brzuch i zebrała śluz na cytologie, a w dodatku bardzo mnie to bolało. Powiedziała, ze jest za wcześnie i że moge być najwyżej w 2 tyg ciąży więc nie może wykluczyć ani potwierdzić ciąży i że mam czekać na miesiączke. Nie skierowała mnie ani na usg w czasie późniejszym ani na badanie krwi. Prywatnie zrobiłam hcg i wynik wyszedł negatywny. Co mam o tym myśleć?? Najgorsze jest to że mój lekarz rodzinny mi powiedział tak, niech pani w najbliższym czasie nie zajdzie w ciąże bo dokladnie nie wiemy co pani jest, mialam zrobić szczegółowe badanie nerek i wątroby. Nie wiem czy mam odstawić leki, z lekarzem dopiero się bede widziała po świętach. Czy jest prawdopodobna ciąża jak wynik beta hcg jest negatywny????

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...