Skocz do zawartości
Forum

Dotknięcie penisem warg sromowych a ciąża


Gość go...78

Rekomendowane odpowiedzi

Kochałam się z chłopakiem był to stosunek przerywany z gumką( nie pękła itd) a wytrysk był na brzuch to chyba do tego momentu jest ok? ale wstaliśmy z łóżka nadzy i mnie przytulił i jego członek dotknął mojej pochwy itd no i mogły znajdować sie na nim pozostałości spermy ale nie był wprowadzony nawet na 1 mm czy jest obawa? proszę o szczere odp

Odnośnik do komentarza
Gość Gosc123456

Witam jakieś 6 tyg temu moj chlopak dotykał mnie penisem z preejakulatem po wargach sromowych i łechtaczce,zadnego stosunku ani wytrysku do srodka nie bylo,pozniej robił mi palcówke ale nie wiem czy miał preejakulat na palcach czy nie bo mogl wczesniej ręką poprawiać sobie penisa.Ti było 23.11 pozniej 6 grudnia dostalam okresu i 1 stycznia też dostalam okresu i teraz po tym okresie mam we śluzie krew nigdy tak nie mialam.Czy mogę być w ciązy? Dodam że schudłam ostatnio 6 kg,ostatnio mam strasznie ochote na slodycze, po jedzeniu boli mnie zoladek az mi niedobrze, czasem tez rano mi jest troche niedobrze, po oddaniu moczu boli i piecze mnie pochwa, i mam wrazenie że brzuch mi urósł i jest twardy,i albo mam straszna ochote na jedzenie albo nie mam wcale apetytu.Czy to moze byc ciaza pomicy!!!

Odnośnik do komentarza

Witam jakieś 6 tyg temu moj chlopak dotykał mnie penisem z preejakulatem po wargach sromowych i łechtaczce,zadnego stosunku ani wytrysku do srodka nie bylo,pozniej robił mi palcówke ale nie wiem czy miał preejakulat na palcach czy nie bo mogl wczesniej ręką poprawiać sobie penisa.Ti było 23.11 pozniej 6 grudnia dostalam okresu i 1 stycznia też dostalam okresu i teraz po tym okresie mam we śluzie krew nigdy tak nie mialam.Czy mogę być w ciązy? Dodam że schudłam ostatnio 6 kg,ostatnio mam strasznie ochote na slodycze, po jedzeniu boli mnie zoladek az mi niedobrze, czasem tez rano mi jest troche niedobrze, po oddaniu moczu boli i piecze mnie pochwa, i mam wrazenie że brzuch mi urósł i jest twardy,i albo mam straszna ochote na jedzenie albo nie mam wcale apetytu.Czy to moze byc ciaza pomicy!!

Odnośnik do komentarza

No tak tylko ten okres byl rozregulowany bi cykle mam 28 dni a okres zawsze trwal 6 dni a w grudniu zaczal mi sie w 26 cyklu i trwal 5 dni a teraz w styczniu 27 dniu cyklu i trwal 4 no i mam teraz to plamienie śluzu z krwią ja juz nie wiem mam dopiero 18 lat i sie boje

Odnośnik do komentarza

hej :) 18 lat to faktycznie wcześnie, ja mam 23 lat i niedawno urodziłam bliźniaki, trochę wcześnie jak na dwóch urwisów ale do rzeczy, objawy ciązy miałam praktycznie dokładnie takie jak opisujesz, na początku krwawienie i było coraz krócej, w pierwszym 3 dni w drugim już dwa,lekarz powiedział mi,że to dlatego,że nie miałam wystarczającej masy ciała i tak mój organizm mnie informował o tym, że z chłopcy w brzuszku nie mają wystarczająco dużo składników odżywczych:), jest mała szansa, że przy braku stosunku zaszłaś w ciążę ale zrób test i wybierz się do ginekologa, na wszelki wypadek jedz wiecej warzyw i mięsa, życzę powodzenia :*

Odnośnik do komentarza

~suzika
hej :) 18 lat to faktycznie wcześnie, ja mam 23 lat i niedawno urodziłam bliźniaki, trochę wcześnie jak na dwóch urwisów ale do rzeczy, objawy ciązy miałam praktycznie dokładnie takie jak opisujesz, na początku krwawienie i było coraz krócej, w pierwszym 3 dni w drugim już dwa,lekarz powiedział mi,że to dlatego,że nie miałam wystarczającej masy ciała i tak mój organizm mnie informował o tym, że z chłopcy w brzuszku nie mają wystarczająco dużo składników odżywczych:), jest mała szansa, że przy braku stosunku zaszłaś w ciążę ale zrób test i wybierz się do ginekologa, na wszelki wypadek jedz wiecej warzyw i mięsa, życzę powodzenia :*

No tak tylko ze kiedyś też mialam taką sytuacje jak teraz i wszystko bylo ok als teraz boje sie bardziej i bardzo mnie nie pocieszyłaś:(

Odnośnik do komentarza
Gość sylwia0310

Witam ! Mam takie pytanie , otóż 25 grudnia miałam okres i trwał krócej niż zwykle bo 3 dni i był bardzo skąpy gdzie normalnie trwa 5-6 dni. Kochałam się z moim M 20-23 grudnia(stosunek przerywany) 23-25 (normalnie do końca) i 27, 28, 30 grudnia, 1, 2 i 4 stycznia. Od kilku dni boli mnie podbrzusze i bolą mnie piersi, dodam że cykl mam nieregularny tzn. co 25-28 dni. Czy jest jakieś prawdopodobieństwo , że jestem w ciąży (bardzo bym chciała), robiłam test w sylwestra i 3 dni później i był negatywny ale może to za wcześnie. Ile dni od ostatniego stosunku można wykonać test?

Odnośnik do komentarza

~sylwia0310
Witam ! Mam takie pytanie , otóż 25 grudnia miałam okres i trwał krócej niż zwykle bo 3 dni i był bardzo skąpy gdzie normalnie trwa 5-6 dni. Kochałam się z moim M 20-23 grudnia(stosunek przerywany) 23-25 (normalnie do końca) i 27, 28, 30 grudnia, 1, 2 i 4 stycznia. Od kilku dni boli mnie podbrzusze i bolą mnie piersi, dodam że cykl mam nieregularny tzn. co 25-28 dni. Czy jest jakieś prawdopodobieństwo , że jestem w ciąży (bardzo bym chciała), robiłam test w sylwestra i 3 dni później i był negatywny ale może to za wcześnie. Ile dni od ostatniego stosunku można wykonać test?

test wykonać najlepiej po 2 tygodniach od stosunku lub w dniu albo po dniu spodziewanej miesiączki. oczywiście ze możesz być w ciąży

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...