Skocz do zawartości
Forum

Biegunki lub wymioty i stany podgorączkowe u dziecka


Gość emileo

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM!
MÓJ SYN MA DZIWNE OBJAWY TZN. NIE WIEM CZY TO CHOROBA, WYGLADA TO TAK ŻE CZĘSTO MA ALBO BIEGUNKI ALBO WYMIOTUJE, ZDARZAJA SIE STANY PODGORĄCZKOWE BEZ OBJAWÓW KASZLU CZY KATARU. CHODZI DO PRZEDSZKOLA. OGÓLNIE JEST OSTATNIO BARDZO WĄTŁY. JAKIE BADANIA LABORATORYJNE POWINNAM MU WYKONAĆ. POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza

Witam!
Opisane przez Panią objawy wskazują na konieczność konsultacji pediatrycznej. Lekarz powinien zebrać wywiad oraz zbadać dziecko. Ponadto należy wykonać badania dodatkowe: morfologia, analiza moczu, CRP, elektrolity i podstawowe parametry biochemiczne. Dodatkowo warto wykonać badanie kału na obecność pasożytów. By badanie było wiarygodne, najprawdopodobniej konieczne będzie pobranie 3 próbek kału (niektóre pasożyty pojawiają się bowiem w kale okresowo).

Odnośnik do komentarza

badania na pewno trzeba zrobic, a teraz mozesz juz podawac dzieciakowi probiotyk, ktory skraca czas trwania biegunek i wymiotow, poprawia korzystna flore baktryjna w organiazmie czlowieka, tu podsylam link do srodka, ktory ja stosuje do dawna i jaestem zadowolona:http://www.biomed.pl/Produkty,category,73,product,121

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...