Skocz do zawartości
Forum

Ciągłe krwawienie przy antykoncepcji hormonalnej


Gość zrozpaczona19

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zrozpaczona19

Witam, mam lekki problem, ponieważ 20 dni temu wzięłam pierwszą tabletkę antykoncepcyjną w pierwszy dzień miesiączki (moja pierwsza antykoncepcja hormonalna) i od tamtej pory mój okres, a raczej obfite krwawienie trwa cały czas, bez nawet dnia przerwy. Co jest grane?? Mam odstawić tabletki? Dzwoniłam do swojej ginekolog, ale ona w zaparte twierdzi, że wszystko jest ok, a ja już nie mogę, to są dosyć obfite krwawienia a dla mnie to męczarnia. Owszem, zawsze długo krwawiłam przy miesiączce bo ok 6 dni, ale teraz to już jestem wycieńczona.. Co mam zrobić?? Iść do innego ginekologa? Odstawić tabletki?? Czy czekać i modlić się o koniec, bez żadnej interwencji?
Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza

witam.
2 mies temu urodziłam drugie dziecko nie karmię piersią.lekarz przepisał mi stediril30 kiedyś też je brałam i wszystko było ok teraz wzięłam pierwszą tabletkę pierwszego dnia okresu lecz trwa on już 10 dzien. rano i wieczorem wystepuje brazowa wydzielina tak jakby mial sie konczyc w poludmnie zas krwanienie sie nasila i tak kilka godz i codzoennie to samo. dodam ze mam 3 stopien nadzerki czy ma to cos wspolnego z tym dlugim krwawieniem?to tej miesiaczce nadzerka ma byc wypalona ale kiedy miesiaczka sie skonczy?

Odnośnik do komentarza

Witam, mam pewien problem. Od 10 miesięcy stosuję antykoncepcję NARAYA PLUS. Przez ostatnie miesiące wszystko było dobrze, ale w tym miesiącu - przy zażyciu 16 tabletki z blistra - zaczęło mi się krwawienie, dość obfite - jakie mam przy odstawieniu na 4 dni. Proszę o informację - czy mogę kontynuować przyjmowanie tabletek jak zwykle i w przyszłym miesiącu sprawdzić co się będzie działo, czy całkiem odstawić tabletki? Czy ochrona antykoncepcyjna jest zachowana mimo wystąpienia krwawienia?

Odnośnik do komentarza

Ja bym chyba odstawiła, bo bym się obawiała o swoje zdrowie. wiele się teraz mówi o skutkach ubocznych tabletek. metody niehormonalne też są bardzo skuteczne. Ja np używam komputera cyklu - cyclotestu. Doskonale poznałam dzięki temu swoje cialo, wiem kiedy możemy współżyć bez ryzyka zapłodnienia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...