Skocz do zawartości
Forum

Męskie problemy u prawiczka


Gość Tlyson

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumie cię. Twoja mentalność bardzo przypomina moją. Rozumie też twoją irytację i rosnące napięcie i z racji tego, że wydajesz się być osoba podobną do mnie opiszę ci jak ja sobie z tym radze, może ci się przyda.
1. Wiadomo że faceci są dość seksualnie nastawieni na relacje z kobietami. Ponadto niezaspokojenie seksualne u faceta prowadzi do irytacji depresji i agresji (testosteron). Masturbacja (najlepiej rano przed pracą i wieczorem) zredukuje twoje napięcie seksualne. Zbyt częsta masturbacja może prowadzić do obniżenia nastroju i złych nawyków
2. Zrzuć seksualność z listy twoich priorytetów. Seks to jedynie dodatek do życia i nie powinno być jego celem
3. Każdy kij ma dwa końce, bycie singlem nie jest ani dobre ani złe. Ma swoje plusy i minusy. Tak samo jak życie w związku (Chociaż myślę, że dzisiejsze związki służą jedynie kobietą i to one czerpią z nich najwięcej)
4. Bądź bardziej easy going (wrzuć na luz). Od zarania dziejów najgłębsze rany zadają mężczyzną nie inni faceci, ale właśnie kobiety a skoro jesteś singlem, dlaczego niby masz cierpieć razem z nimi.
5 . Zapoznaj się z ruchem MGTOW ten ruch idealizuję (i słusznie) życie i sposób bycia singli, jest też pomocny w obnażaniu kobiecych zagrywek i motywów ich działania względem mężczyzn (Gwarantuje ci że jak usłyszysz w jaki sposób kobieta w dzisiejszym gynocentrycznym społeczeństwie potrafi zniszczyć faceta prawnie i emocjonalnie, to będziesz się cieszył, że żadna ci się jeszcze nie trafiła)
6. Znajdź wyższy cel, który cię fascynuje. U mnie to była duchowość (YHWH). Zauważyłem, że myślenie ciałem wyniszcza mnie emocjonalnie, więc zabrałem się za coś co jest jego całkowitym przeciwieństwem I nie mówię tu o typowym bieganiu do kościoła, ale o czystej wierze i zagłębianiu się w temacie i jeśli duchowość jest też twoim kawałkiem chleba, to zapoznaj się z tym https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/564x/65/09/c0/6509c089a7f57a23303b7d06ff1f9975.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...