Skocz do zawartości
Forum

Czy to miesiączka czy wczesne poronienie?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Od 2 tygodni miewalam silne bole podbrzusza i dolu plecow,ktore nasilaly sie w pracy lub przy jakimkolwiek wysilku.Pobolewal mnie zoladek,mialam zawroty glowy i oblewaly mnie zimne poty.Jestem strasznie oslabiona oraz senna.Zaczelam miec podejrzenia ze bede w ciazy,na test bylo za wczesnie.Bole sie nasilaly,wkoncu dostalam okres w terminie.Leci ze mnie czarna krew,dzisiaj drugi dzien mam okres bol nasilil sie jeszcze bardziej,wczoraj i dzisiaj dostalam biegunki podejrzewam ze od tych silnych skurczy.Leki przeciw bolowe nie pomagaja.Od kilku dni mierzylam temp. ciala (36,6) i temp w pochwie (37,4). Wczoraj i dzisiaj tez w pochwie byla wyzsza o 0,7 stopnia a slyszalam ze w trakcie miesiaczki automatycznie spada. Dodam jeszcze ,ze nie zabezpieczam sie z chlopakiem wrecz przeciwnie...moj cykl trwa 28-30 dni. trzy miesiace temu odstawilam tabletki antykoncepcyjne. Z gory dziekuje.

Odnośnik do komentarza

Witam.Od 1,5r.staram sie o drugie dziecko.Mialam krwawienie 27.01 przez 3 dni, myslalam ze to zwykla @, wczesniejsza byla 1.01) Tydz.pozniej 4.02 dwa testy ciazowe z moczu pokazaly 2 kreski, lek. ktory te testy zrobil , powiedzial ze krwawienie moglo ozn. implantacje i to b.wczesna ciaza. Ale 13.02. (teoretycznie 7 tc) na usg nie widac ciazy, tylko mala cyste w macicy, ale lek.powiedziala, ze to krw.na koniec stycznia moglo byc poronieniem, ale pewnosci nie ma, bo za duzo czasu uplynelo, bo hcg juz jest negat. Mam sie do niej zglosic 4 dni po rozpoczeciu kolejnej miesiaczki, zeby sprawdzic czy cysta zniknela i rozpoczac hormonalne wspomaganie cyklu. Ale od wczoraj 16.02 (20 dni od tego styczniowego krwawienia) znow krwawie(wczesniej ból podbrzusza jak przed @, plamienia 3-4 dziennie, mniej niz zazwyczaj podczas @)Czy to jeszcze pozostalosci po tym poronieniu, czy juz kolejna miesiaczka?? Wczesniej cykle mialam co 25-27dni, raz-dwa razy w roku co 23 d.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...