Skocz do zawartości
Forum

Obfite krwawienie z pochwy


Gość przerażona 001

Rekomendowane odpowiedzi

Gość przerażona 001

Witam.Od 2 i pół miesiąca nie miałam miesiączki,zamiast niej występowały obfite wodniste upławy zabarwione krwią na przemian z małymi krwawieniami i ból w dole brzucha,szczególnie po lewej stronie.Dzisiaj wieczorem poczułam niewielkie parcie,jak by coś chciało wydostać mi się z pochwy.Kiedy poszłam oddać mocz do muszli klozetowej wypadło ze mnie coś dużego,czułam jak przechodzi mi przez pochwę,ale nie zauważyłam co to było gdyż od razu spłynęło (w muszli było tylko pełno krwi).Zaraz potem dostałam silnego bólu brzucha z lewej strony i boli nadal i krwawię żywo czerwoną krwią.Czy to mogło być poronienie?Nie współżyłam nigdy z żadnym mężczyzną ale w sierpniu był taki przypadek że kąpałam się zaraz po tacie, ja się tak myję że kucam w wannie biorę słuchawkę od prysznica i polewam sobie wode na odbyt i pochwe(niby to wypłukuje dobre bakterie ale tylko tak czuje sie naprawde umyta) więc często dotykam tych okolic słuchawką od prysznica ,czy to możliwe że tam były plemniki taty i byłam w ciąży a teraz poroniłam?A jeśli to niemożliwe to co to było tak dużego co ze mnie wyleciało(wyraznie czułam jak mi sie przeciska)?Błagam niech sie wypowie jakis lekarz jak mam sprawdzic czy to było poronienie?Czy jak bym zrobiła jutro beta HCG to utrzyma sie ono we krwi i bede wiedziec czy byłam w ciąży?Badanie usg mam dopiero 4 wrzesnia a czekałam na nie prawie miesiąc,czy coś wykaże?Czy robić je w czasie krwawienia czy poczekac?

Odnośnik do komentarza
Gość przerażona001

Proszę o odpowiedz,już od 2 tygodni utrzymuje się krwawienie,mam objawy osłabienia:zawroty głowy,tachykardia,brak sił.Krew zrobiła się rzadka jak woda,jasnoczerwona.Przecież nie pójdę do lekarza podczas obfitego krwawienia bo i tak mnie nie zbada,usg musiałam odwołać i niewiem co dalej.Choruję na niewielkiego stopnia skazę płytkową,i brak wchłaniania żelaza.

Odnośnik do komentarza

Witam!
Zdecydowanie jak najszybciej powinna skonsultować się Pani z lekarzem ginekologiem, bez względu na to, że krwawienie się utrzymuje! Opisane przez Panią tak długotrwałe krwawienie może być bowiem niebezpieczne dla Pani zdrowia, a nawet życia. Występujące zaś objawy takie jak osłabienie, zawroty głowy, tachykardia czy brak siły jak najbardziej są skutkiem utraty krwi i wynikającej z tego anemii.
Po drugie, jeśli nigdy Pani nie współżyła, nie ma takiej możliwości, by była Pani w ciąży. Proszę się zatem o to nie niepokoić!
Proszę pilnie skierować się na wizytę do specjalisty ginekologa!!!

Odnośnik do komentarza

Witam.
Dzisiaj rano obudził mnie bardzo mocny ucisk pod brzuchem.
Gdy poszłam do łazienki to miałam bardzo obfite krawienie z pochwy. wcześniej wspólżyłam z chłopakiem pierwszy raz. Tak z 3 tygodnie wcześniej. Ale 3 dni po współżyciu miałam okres. Co to może być? Prosze o szybką odpowiedź. Czy to może być poronienie czy początek okresu. Lecz nigdy mi sie tak okres nie zaczynał :( Proszę o odpowiedź lekarza :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...