Skocz do zawartości
Forum

Możliwość ciąży przez preejakulat


Gość Annnonin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zabawiałem się z dziewczyną. Jedną ręką pieszczoty jej, a drugą siebie (prawa). Nie na tę rękę, ale nią się "bawiłem". Wydzieliło się trochę płynu ( nie wiem czy preejakulacyjny, czy sperma, ale był bardziej przezroczysty niż biały, przypominał bardziej krople moczu). bawiąc się dalej z pewnością trochę zostało na dłoniach. Wcześniejszy stosunek miałem 8h wcześniej z zabezpieczeniem.
Następnie stymulowałem dziewczynę palcem. Jest możliwość zapłodnienia? Wczoraj miała dzień płodny, dzisiaj już niby nie, więc na kalendarzyku wolałbym się nie opierać jednak...

Odnośnik do komentarza

Witam, mam takie pytanie, chodzi o to że kochałem się z dziewczyną która miała 1 dzień dni płodnych, podczas stosunku nie doszło do wytrysku, używaliśmy prezerwatywy, ta nie pękła, wiem że ryzyko jest małe, ale jedna rzecz która mi przychodzi do głowy to fakt że przy probie ubrania prezerwatywy dotkneła ona członka złą stroną, dopiero potem odwrócona została ubrana dobrze, ogólnie bym się nie przejmował ale dziewczynie spoznia się okres 5 dni. Wczesniej sponiał jej się 4 i dostała ale mimo wszystko strach jest. Jako dodatkowe info wiem że przechodziła zapalenie pęcherza jakis tydzień po tym stosunku, i brała na nie leki, czy to może być przyczyna spózniającego się okresu? jeśli nie to jakie są szanse na ciąże? Z góry dziękuje za informacje.

Odnośnik do komentarza

Witam!
Niestety Pana wypowiedź jest nieco chaotyczna, co utrudnia pełne zrozumienie opisu. Jeżeli zatem Pana partnerka miała na sobie spodnie i stymulował ją Pan przez te spodnie to ryzyka ciąży nie ma. Jeśli jednak stymulował ją Pan bezpośrednio ryzyko ciąży jest minimalne, aczkolwiek istnieje. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży Pana partnerka powinna wykonać test ciążowy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...