Skocz do zawartości
Forum

Bardzo wczesna ciąża przy braku objawów


Gość gr...84

Rekomendowane odpowiedzi

moja dziewczyna była 22.10.2012 u ginekologa i ginekolog stwierdził rze wyklucza ciąrze i zapisał luteine ale kazał sie jeszcze wstrzymać bo była w tym dniu pobierana krew i było robione badanie beta-hcg i wynik wyszed rze to jest ciąża ale wogule niema rzadnych objawów co to morze być a miesiączka bya 24.08.2012 a dzisiaj jusz jest dzień 24.10.2012 i sie bardzo z dziewczyną martwimy prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Witam!
Jeśli wynik beta-HCG wskazuje na ciążę to Pana partnerka najprawdopodobniej rzeczywiście jest w ciąży. Jeśli jednak badanie USG nie wykazało ciąży w jamie macicy, być może jest to ciąża pozamaciczna. Istnieje także takie prawdopodobieństwo, że Pana partnerka nie jest w ciąży, a podwyższony poziom hormonu beta-HCG może być wynikiem schorzeń takich jak zaśniad groniasty czy nowotwory. Dalszą diagnostyką i precyzyjnym ustaleniem przyczyny opisanych objawów powinien zająć się specjalista ginekolog.

Odnośnik do komentarza
Gość marlena-28I

mam pytanie,miesiączke powinnam dostac 18.11.2012,nie dostalam,wiec poszłam do lekarza po 1,5tyg od planowanej daty miesiączki,lekarz ciązy nie stwierdzil w badaniu usg ale skierowal mnie na badanie beta-hcg,odebralam wynik ktory wynosi <2.00,prosze mi powiedziec czy to jest ciąza,pytam poniewaz biore leki na nadcisnienie i nie wiem co dalej robic.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...