Skocz do zawartości
Forum

Nieregularne okresy, mdłości i zawroty głowy a ciąża


Gość ann2224

Rekomendowane odpowiedzi

Hej mam taki problem otóż 8 miesiecy temu odstawiłam tabletki antykoncepcyjne( Y..... brałam je około 10 lat z przerwami )Powodem tej decyzji zyła decyzja o postaraniu się o maluszka przez pierwsze 3 miesiące okres dostawałam normalnie z małymi opóźnieniami do 4 dni no ale wtedy uważaliśmy bo nasłuchałam się o tym że trzeba odczekac parę miesięcy po tabletkach> I wtedy zaczeły się problemy okres przychodziła coraz później po 36 dniach cyklu w sierpniu okres dostałam 18 a potem dopiero 3 października 46 dni cyklu dzisiaj mamy 20 listopad 49 dzień cyklu i nic.Zrobiłam do tej pory 5 testów ciążowych i wszystkie negatywne źle się czuję jest mi niedobrze mam zawroty głowy duszności byłam u lekarza pierwszego kontaktu zrobił mi badania krwi i wszystko dobrze teraz czekam na wyniki badań hormonalnych>czy któraś z was też miała takie problemy po tabletkach?

Odnośnik do komentarza

Witam!
Opisane przez Panią dolegliwości najprawdopodobniej nie mają nic wspólnego z odstawieniem antykoncepcji hormonalnej. Objawy są ponadto na tyle mało charakterystyczne, że mogą mieć wiele przyczyn. Tak jak zalecił Pani lekarz, wskazana jest diagnostyka laboratoryjna, w tym badania hormonalne ze względu na nieregularne i przedłużające się cykle. Proszę poczekać na wyniki badań, a następnie skonsultować się z lekarzem ginekologiem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...