Skocz do zawartości
Forum

Błoniasta miesiączka


Gość Turururu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Mam 26 lat, od miesiaca biore tabletki antykoncepcyjne, dostalam pierwszy okres z odstawienia i pierwszego dnia okresu podczas wyjmowania tamponu wypadl ze mnie spory fragment czegoś - jakby błona śluzowa, która wyglądała jak mieso - różowe, niezakrwawione, zwarte w konsystencji, wielkosci okolo 5 cm, grube mocne ścianki, puste w środku. Z jednej strony zauważylam jakby pecherzyk z krwia. Czy to jest normalne czy powinnam zgłosić sie do lekarza?

Wyczytalam gdzieś że jest cos takiego jak Błoniasta miesiączka - jednoczasowo złuszcza się prawie cała błona śluzowa. Czy to może byc to? I co to właściwie oznacza? Jakie ma konsekwencję?

Nie wydaję mi się by mogło to byc poronienie, gdyż przed przyjęciem tabletek byłam u ginekologa, spoźniala mi się miesiączka lecz na USG nic nie wyszło, ani ciąża ani cysta. Jak to określił lekarz moje jajniki sa jakby policystyczne, ale badania hormonalne są w normie, jedynie hiperprolaktynemia, więc nie potwierdził na 100% ZPJ.

Byłam juz u paru różnych lekarzy i niestety żaden "nie wziął sobie mnie do serca", może Państwo doradzą mi coś pożytecznego,

Prosze o odpowiedzi i pozdrawiam,
Ola

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...