Skocz do zawartości
Forum

Możliwość ciąży przy staraniach o dziecko


Gość anastazja20

Rekomendowane odpowiedzi

Gość anastazja20

Witam , staram się z moim chłopakiem od września o dziecko wcześniej brałam tabletki antykoncepcyjne przez trzy miesiące by uregulować okres (problemy z nieregularnym okresem mam odkąd zaczęłam miesiączkować ) ostatni okres miałam 19.10.2012 niby okres mi sie uregulował przez dwa miesiące pojawiał sie co 25-26 dni dzisiaj jest 18.11.2012 okres dalej sie nie pojawił robiłam test ciążowy z porannego moczu ale wynik wyszedł negatywny bolą mnie czasami piersi i z prawej strony jajnik czy to oznacza że mogę być w ciąży? ale test jeszcze jej nie wykrył ?, jakieś dwa tygodnie temu byłam u lekarza bo co chwile mam zapalenie pęcherze dostałam antybiotyk i miałam pobieraną krew 14 dni przed miesiączką (która się nie pojawiła), szczerze to nie wiem po co ale wydaje mi się że chce sprawdzić czy dochodzi u mnie do owulacji , co mogło dac fałszywy wynik testy ? Proszę o szybką odpowiedz i z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza

Witam!
Niestety nie ma takiej możliwości, by na podstawie podanych danych określić, czy jest Pani w ciąży. Oczywiście istnieje takie prawdopodobieństwo, aczkolwiek bardziej prawdopodobne jest, że miesiączka po prostu się spóźnia. Może być to wynik na przykład przebytej antybiotykoterapii czy stresu związanego z chęcią zajścia w ciążę. Sugeruję jednak, by wykonała Pani ponownie test ciążowy. Proszę porozmawiać także z lekarzem - zdecydowanie powinna Pani wiedzieć jakie badania ma Pani wykonywane i w jakim celu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...