Skocz do zawartości
Forum

Nudności, brazowe plamienia i ból jajnika a ciąża


Gość sigma84

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Na temat moich obaw pojawia sie milion roznych odpowiedzi, wiec postanowilam zasiegnac porady tutaj:/ Mam 28 lat i ze swoim partnerem regularnie kilka razy w tygodniu uprawialismy sex bez zabezpieczen, zarowno w dni plodne jak i nie. Ostatni raz bylo to w polowie lipca, gdyz wrocilam do kraju na jakis czas. w sieprniu i wrzesniu mialam normalny okres, jednak juz w pazdzierniku i listopadzie sie nie pojawil. W czasie, kiedy powinnam miec miesiaczke pojawil sie tylko lekki bol w jednym z jajnikow oraz jeden dzien brunatne plamienie, na drugi dzien tylko lekko rozowe. Zauwazylam tez, ze owlosienie na ciele jakby szybciej rosnie(wąsik), temperatura ciala wynosi ok. 37.2 i sie utrzymuje, czasami lekko pobolewa mnie brzuch i czuje jakby lekki ciezar, uczucie jak przed okresem. Jestem osoba z nadwaga, wiec nie widze czy brzuch rowniez sie powiekszyl, ale miewam nudnosci. Od ostatniego stosunku minelo jakies 17 tygodni, wiec powinno byc cos widac, jesli to ciaza:/ Zdarzaly mi sie przerwy miesieczne w miesiaczkowaniu, ale spowodowane stosowaniem ostrej diety i po jednym ominietym okresie zawsze wszystko wracalo do normy. Teraz juz 2 miesiac nic:/ Jestem stale zmeczona, na twarzy pojawia sie duzo wypryskow, chociaz nigdy nie mialam z tym problemow, zaczely tez mi bardzo wypadac wlosy i co chwile czuje parcie na pecherz. Czy to moze byc ciaza czy raczej cos z hormonami? :/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...