Skocz do zawartości
Forum

Zauroczenie przyjacielem


Gość CoZrobic

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Chciałabym doradzić się Was co robić. Otóż, bardzo dawno (ponad 5 lat temu) kiedy było się małolatem i forma komunikowania się za pomocą internetu była czymś fascynującym, gdzie spędzało się parę godzin dziennie, poznałam chłopaka. Rozmawialiśmy ze sobą przez komunikatory, potem kontakt usechł ale po roku znowu się odnowił i tak utrzymujemy kontakt ze sobą cały czas. Raz lepszy, raz gorszy, ale wiemy o sobie wszystko. Znamy siebie już na wylot. Niestety- mieszkamy od siebie bardzo daleko. Teraz byłam przypadkiem w Jego mieście. Spotkaliśmy się pierwszy raz od czasu poznania. Spędziliśmy ze sobą fajnie czas. Spotykaliśmy się prawie dziennie przez 4 dni. Po spotkaniu oboje doszliśmy do wniosku że jesteśmy dla siebie bardzo ważni, mówił nawet że płakał jak wiedzial że wyjeżdżam. Za rok wyjeżdżam do Jego miasta na dalszą część studiów. Wracając do sedna sprawy... Zauroczył mnie jeszcze bardziej sobą. Swoja osobowością. Jest taki jak mi się zawsze wydawało po rozmowach z Nim... Rozumiemy się na 6+ ! Nigdy w ciągu tylu lat się nie pokłóciliśmy ze sobą... Te Nasze spotkania wywarły na mnie duże wrażenie, chęć tego aby był blisko mnie. Czuję, że chyba Go kocham... :( Chciałabybm aby on mnie też pokochał, bo jak mówi, nicwiele mi brakuje do jego jakiegoś w głowie `ideału`....

Chcę Go rozkochać w sobie, tylko jak?

Odnośnik do komentarza

Rozmawiamy ze sobą dziennie po parę godzin..Przez telefon, komunikatory czy smsy. Cokolwiek się dzieje, mam gorszy dzień on nie odstępuje kontaktu na krok. Powiedział mi, przed chwilą, że już kombinuje kiedy przyjechać do mnie... To chyba jest jedyny facet który mnie tak rozumie. Podobno miłość życia znajduje się przypadkowo i to w osobach, po których byśmy się tego nie spodziewali...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...