Skocz do zawartości
Forum

Nudności, ślinotok i osłabienie a ciąża


Gość yo...ni

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Od 9 miesiecy (od polowy stycznia 2012) bralam tabletki Yasmin. Moj naturalny cykl waha sie 28-32 dni.
Odstawilam tabletki 29 wrzesnia 2012. Krawailam z odstawienia od 30 wrzesnia do 3 pazdziernika.
4,5, 7, 10, 11 pazdziernika uprawialam seks bez zadnego zabezpieczenia. Dodam, ze uzylismy zelu Conceive Plus.

Od 3,4 dni bala mnie oba jajniki (raz lewy raz prawy) czasem pobolewa mnie tez macica i plecy w odcinku lezdzwiowym. Mam tez migrene od 4 dni, mam nudnosci (bez wymiotow), slinotok, jestem oslabiona, ospala, ociezala, pobolewaja mnie piersi. Temperatura waha sie pomiedzy 36,5 - 37,3...

Nie zauwazylam owulacji obserwujac temperature, czy sluz, chociaz zrobilam test owulacyjny 11tego pazdziernika i wyszedl pozytywny. To bylo rano. Wieczorem zrobilam jeszcze jeden i wyszedl negatywny.

Jestem troche zdziwiona poniewaz, nawet jesli doszlo do zaplodnienia ok. 10-11 pazdziernika czy odczuwalabym symptomy ciazy tak szybko? Przeciez blastocysta musi zagniezdzic sie w macicy, a to przeciez trwa ok. tygodnia... Czy jest to raczej burza hormonalna spowodowana odstawieniem tabletek?

Chyba, ze test owulacyjny sie pomylil i tak naprawde mialam owulacje wczesniej ok. 5-6 pazdziernika... Wtedy te symptomy mialy by wiekszy sens...

Dodatkowo:
biore tabletki z wyciagiem z wiesiolka, folik, pije herbata z lisci malin, szalwi, pokrzywy itd...
Mam zdrowo diete, jestem aktywna fizycznie, 52kg na 172cm. 25 lat zdrowa, brak chorob ukladu rozrodczego w rodzinie.

Prosze o opinie.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Witam!
Ogólnie mówiąc ponieważ współżyła Pani bez zabezpieczenia ryzyko ciąży jak najbardziej istnieje. Proszę jednak pamiętać, że na tak wczesnym etapie ciąży (bez względu na datę owulacji) nie ma takiej możliwości by odczuwane przez Panią objawy były bezpośrednio nią spowodowane. Dolegliwości te mogą mieć wiele przyczyn, w tym mogą być subiektywnym, wyolbrzymionym Pani odczuciem wynikającym z ogromnej chęci zajścia w ciążę. Zdecydowanie proszę się zatem tym nie sugerować. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży proszę wykonać test ciążowy. Powinien być wiarygodny mniej więcej w dniu kolejnej spodziewanej miesiączki.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...