Skocz do zawartości
Forum

Nabrzmiała macica i częsty kolkowy ból podbrzusza


Gość Caropi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Mam 23 lata od roku wspolzyje z moim nazyczonym. Od nie calego roku zazywalam tabletki antykoncepcyjne. Po ostatniej miesiaczce postanowilam je odstawic poniewaz moje libido bardzo spadlo.. czasami bywaly to nawet tygodnie. Nie jestem pewna kiedy dokladnie skonczyla mi sie ostatnia miesiaczka, ale mysle ze cos w okolicy 2 tyg moze wiecej. Po 1. Moja miesiaczka urwala sie nagle z dnia na dzien przestalam plamic, zrobilam test ktory pokazal mi ze nie jestem w ciazy ale zrobilam Go w ciagu dnia a nie z pierwszym porannym siku. Ale nie przykladalam do tego wuekszej wagi... Po 3. zaczelam plamic ale nie krwia tylko brazowym sluzem... ktory z czasem ustapil ale teraz pojawily sie plamienia zelatynowej konstynencji bez zapachu bez o lekkim kremowym kolorze ale przezroczyste, bardzo duzo ilosci .. w twardej naprawde jak galaretka postaci ! I libido mi wzroslo, dzis po stosunku zaczelam czuc bol podbrzusza, z kolkami a moja macica bardzo bolala przy stosunku tak jaby wszystko w srodku bylo spuchniete i nie bylo miejsca...sama sprawdzilam i naprawde wyglada na opuchnieta i nabrzmiala... i ten sluz.. Czytalam o obiawach ciazy, fakt chodze ostatnio bardzo czesto siku..dlaczego ? Prosze o porade ! Jestem za granica dlatego przepraszam za brak Polskich znakow.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...