Skocz do zawartości
Forum

Seks po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych


Gość anna18

Rekomendowane odpowiedzi

Witam stosowalam tabletki antykoncepcyjne lecz odstawilam je i kiedy mialam dni plodne kochalam sie z chlopakiem i spuscil sie we mnie i chodzi o to ze kiedy minely 5 dni dostalam okres w kolrze brazowym i czy moze to oznaczac ze jestem w ciazy??prosze o szybka odpowiedz

Odnośnik do komentarza

Witam, brałam tabletki antykoncepcyjne bez przerw przez 3 miesiące, z powodu torbieli na jajniku. Gdy dowiedziałam sie ze torbiel sie nie zmniejsza to przerwalam branie tabletek z 3 opakowania. Tego samego dniacwspolzylam, to znaczy wzięłam ostatnią tabletkę o 14 a kilka godzin pozniej doszło do współżycia, następnego dnia o 14 juz nie brałam. A krwawienia dostałam 3 dnia po odstawieniu I stad moje pytanie Czy moge byc w ciąży ???

Odnośnik do komentarza

Witam, Po odstawieniu antykoncepcji po kilku dniach współżyłam bez zabezpieczenia. Poszłam do lekarza, gdzie mi powiedziano, że najpierw musiałam przez 3 miesiące się zabezpieczać przy współżyciu, a później się starać o dziecko. Ponieważ jest ryzyko ciąży mnogiej i poronienia. Chciałabym zaznaczyć, że przed nigdy nie miałam regularnych cyklów i ich brak przez około 2-3 lat. Dlatego proszę o opinię w danym temacie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...