Skocz do zawartości
Forum

Przegrana miłość


Gość malyktosiek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość malyktosiek

~Sha sha Czemu przegrana? Już się poddałaś?
Tak już się poddałam. Kocham go nadal ale muszę o nim zapomnieć, zrobiłam już chyba wszystko a raczej najważniejsze-wyznałam mu , że jest dla mnie ważny i więcej już chyba nie mogę zrobić...
A nawet nie wiem co zrobić,żeby z nim być:(

Odnośnik do komentarza

nie martw się Małyktośku nie jesteś sama ja też przegrałam swoją walkę i staram się wracac do żywych...mija7 miesiąc od rozstania i powoli się zbieram choc tak bardzo go kocham...pogodziłam się z tym że ma już inną i nawet z nia mieszka choc kosztowało mnie to ocean łez i nienawiśc ale nie do niego lecz do siebie że go staciłam...i to tylko dlatego że tamta dała mu samochód i mieszkanie po prostu wprowadził się do niej a ze mną musiałby budowac wszystko od początku wiesz jak się czułam beznadziejnie dowiadując się o tym pomyślałam że jestem do niczego ale im więcej czasu mija tym wiem ze to on jest beznadziejny i los mu za to zapłaci a ja życzę mu szczęścia...trzymaj się bo nieważne ile porażek ma się w życiu a ważne ile zwycięstw jeszcze przed nami i tego się trzymajmy...Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość malyktosiek

Bylam na dyskotece i widziałam GO! Był tam ale nie podszedł do mnie chociaż próbował się przede mną okazać.. Rozmawiałam z jego bratem, który podobno już jest singlem i też mi się podoba... Nie wiem już zupełnie co mam zrobić tak bardzo chce być z NIM i tylko z NIM i nie wiem jak już go przekonać do siebie a bez niego nie potrafie żyć to jest za trudne do mnie on poprostu nie daje mi o sobie zapomnieć RATUNKU!! Miałam ochote podejść do niego i go pocałować;/ Bo go KOCHAM i jak mam go do siebie przekonać?????????

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...