Skocz do zawartości
Forum

Mdłości, brak okresu i ból podbrzusza a ciąża


Rekomendowane odpowiedzi

Witam dziewczyny,
24 października powinnam mieć okres, ale nie mam do dziś. 2 dni wcześniej kochałam sie z mężem do samego końca. od wczoraj źle sie czuje kręci mi sie w głowie, boli mnie brzuch jakby przed okresem. Czasami mdli mnie i co mnie dreczy to co jakiś czas mam lekkie brązowe plamienia. Czy to możliwe że jestem w ciązy?Tak bardzo bym chciała

Odnośnik do komentarza

Witam Serdecznie:)

Jeżeli "okres" się spóźnia, natomiast w trakcie danego cyklu, doszło do aktów płciowych, mogących doprowadzić do zapłodnienia, dobrze jest wykonać test ciążowy. Najlepiej 10-14 dni od dnia możliwej koncepcji.
Jeśli dalej nie masz krwawienia, kup sobie test ciążowy. Jak go wykonać??Znajdziesz instrukcje na ulotce.

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie.

8 listopada powinnam dostać okres ale jednak go nie mam. Zrobiłam dziś test, ale wyszedł negatywny. Miesiączkę mam regularną co miesiąc zawsze 8.Odbyłam stosunek z mężem(wytrysk był do środka)2 tygodnie przed przewidywanym okresem. Mam bóle w podbrzuszu, od paru dni mam mniejszy apetyt, częściej oddaję mocz, jestem bardziej wyczulona na zapachy, czuję się osłabiona i ciągle chce mi się spać. Czy jest możliwe,że jednak jestem w ciąży?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...