Skocz do zawartości
Forum

Nieregularne i bardzo długie miesiączki


Gość so...21

Rekomendowane odpowiedzi

dostalam od lekarza rodzinnego antykoncepcje bez badania cytologicznego zlecil dawkowanie bez przerwy na miesiaczke bralam tabletki 2 miesiace w styczniu tego roku przerwalami czekalam na miesiaczke ale bez sladu nie mialam miesiaczki okolo 4 miesiecy pierwsza miesiaczka zjawila sie w maju i trala 3 tygodnie druga miesiaczka byla w czerwcu nie regularnie przyszla i trwala tez okolo 3 tygodni a a w sierpniu przyszla po 22 dniach i trwala 13 dnii powinna sie skonczyc ale jeszcze trwa teraz lekarz dal mi tabletki na wstrzymanie miesiaczki z powodu przyszlego badania cytologicznego bylam u ginekologa mialam robione badania usg dpochwowe i usg zewnetrzne ale ginekolog nic niepokojacego nie nalazl co ja mam robic martwie sie prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza

Witam!
Dość chaotycznie opisała Pani wszystkie swoje dolegliwości nie zamieszczając wielu podstawowych informacji o sobie (wiek, inne niepokojące objawy, przebyte i aktualne schorzenia, zażywane leki, itd.). Opisane przez Panią objawy mogą być wynikiem zaburzeń hormonalnych, które wymagają dokładniejszej diagnostyki laboratoryjnej. Powinna skonsultować się Pani z lekarzem ginekologiem, który zbierze wywiad, zbada Panią oraz zleci badania dodatkowe. Umożliwi to postawienie prawidłowej diagnozy oraz ewentualnie wdrożenie leczenia.

Odnośnik do komentarza
Gość Żarełko

Witam,
mam 18 lat i poważny problem, od kiedy zaczęłam miesiączkować( czyli 7 lat temu) moje cylke nie były regularne. Zastanawiałam się nad tym lecz doszłam do wniosku ,że za jakiś czas to się napewno zmieni. Dziś mam 18 lat a cykle trwają od 60 do 65 dni. Mam poważne obawy przed pójściem do ginekologa i sama nie wiem już co z tym robić...Moja mama mówi że to normalne ale ja się naprawdę boję. Czy wiecie co moze być tego przyczyną? Dodam ze nie współżyję a tym samym nie biorę też tabletek antykoncepcyjnych. Czas trwania cyklu wydłuża się z każdym miesiącem o kilka dni...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...