Skocz do zawartości
Forum

Pozytywne testy, okres i brak ciąży na usg


Gość in...17

Rekomendowane odpowiedzi

cześć. ostatni okres miałam 16sierpnia, sypiałam ze swoim chłopakiem bo staramy sie o dziecko... nie dostawalam jeszcze okresu. i tydzien temu w środe zrobilam test wyszedl pozytywnie, lecz jedna kreska byla troche bladsza niz wczesnie, i postanowilam zrobic drugi w czwartek i wyszedl taki sam jak w srode. wczoraj bylam u gin. i lekarka powiedziala ze jeszcze nic nie widac i zebym przyszla za 10 dni na usg. i mowilam jej o tych testach to powiedziala ze prawdopodobnie jestem w ciazy. a dzis dostalam okresu;/ jest bolacy bo boli mnie kregoslup i troche brzuch, ale nie jest bardzo obfity. i co mam teraz myslec? co mam robic? bo juz nie wiem:(. pomozcie mi prosze.

Odnośnik do komentarza

Witam!
Jeśli wystąpiło krwawienie to najprawdopodobniej nie doszło do zapłodnienia. Istnieje jednak prawdopodobieństwo, że było to plamienie implantacyjne. Powinna Pani wykonać laboratoryjne badanie poziomu betaHCG we krwi. Badanie to jest bardziej wiarygodne niż domowy test ciążowy. W celu interpretacji wyniku badania należy udać się do specjalisty ginekologa.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...