Skocz do zawartości
Forum

Jak wyjść z diety?


Gość mi...79

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 15 lat , waże 52 kilo przy wzroście 165 cm. Przez cztery miesiące schudłam 16 kilo. Czytałam że to idealne tempo. Ale na poczatku zawaliłam jadłam bardzo mało prawie wcale. Teraz wychodze z diety jestem na poziomie 1400 kalorii dziennie. A na początku jadłam niecałe 500 . Nic nie przytyłam bo dużo ćwiczyłam ale teraz idzie zima i związku z ym mam pytania. Jeśli jk dotąd zwiększałam kaloryczność 100 kalorii tygodniowo i nie prztyłam dużo ćwicząc. To teraz jak jest zimno i zaczyna się szkoła nie bede miała czasu ani warunkówćwiczyć powinnam zwolnić tempo dodawania kalorii np 100 kalorii co 2 tygodne czy lepiej 50 kalorii na tydzień czy nie zmieniać nic ? Prosze o szybką odpowiedz, ważne jest dla mnie żeby wogóle nie przytyć albo jak najmniej .

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry.

Jestem w trakcie diety redukcyjnej 3,5miesiąca. Schudłam 13kg (76kg --> 63kg przy wzroście 175cm). Jem dziennie 1200kcal + 3 razy w tygodniu 1h fitness oraz raz w tygodniu basen. Odżywiam się racjonalnie i zdrowo. Mam 22 lata.

Jednak chciałabym zakończyć redukcję i powoli wrócić do normalnej podaży kalorii (Myślę, że odpowiednio będzie 2000 kcal)
Jak tego dokonać by nie spotkać się z efektem jojo? Aktywność fizyczną planuję nadal zostawić i nadal zdrowo się odżywiać.

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...