Skocz do zawartości
Forum

Zawroty głowy, złe widzenia a obrzęk kory mózgowej


smoga

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem tu nowa i prosiłabym o pomoc i radę. Otóż moja mama (80 lat) , cierpiąca na cukrzycę, miażdżycę i nadciśnienie, ma od 2 tygodni zawroty głowy, traci orientację i źle widzi. Była na konsultacji u okulisty, który stwierdził, że podejrzewa obrzęk kory mózgowej w wyniku niedokrwienia i zalecił konsultację u neurologa. problem w tym, że wizytę mamy dopiero 29 listopada. Czy można z tym czekać tak długo?
Dodam, że mam przyjmuje Atacand (16 mg)i Torsamed (torasemidum 10 mg) oraz insulinę.
Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Mama niestety zmarła w kwietniu.Chorowała na serce, kilka razy miała wymieniane stenty,przez 3 ostatnie lata niewydolność nerek, i jeszcze kilka innych chorób.A umarła w szpitalu na wskutek błoniastego zapalenia jelit.Bardzo cierpiała umierała w bólach 2 miesiące.,do tej pory trudno mi o tym mówić...

Odnośnik do komentarza

Mój Boże, tak mi przykro, serdecznie ci współczuję, chociaż wiem, że słowa niewiele pomogą. Tylko czas (ponoć) leczy rany, ale też nie do końca. Mój bart zginął tragicznie 12 lat temu, a ja do tej pory nie mogę się z tym pogodzić i bardzo mi go brakuje. Trzymaj się, pozdrawiam cieplutko.
A u mojej mamy zaczyna się w dodatku znowu infekcja układu moczowego, niestety często nawraca ....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...