Skocz do zawartości
Forum

Uciążliwy suchy kaszel


Gość esmi

Rekomendowane odpowiedzi

Opowiem od początku przeprowadziliśmy z narzeczonym na wieś na połowie lipca, zaczęliśmy ocieplać dom z wełny na początku sierpnia nos zaczął mi się zatykać zaczęłam brać krople do nosa było okej, ale z czasem nasilało się strasznie i zaczęłam używać częściej gdzieś pod koniec września nos mi tak się zatykał, że nie miałam do tego cierpliwości poszłam do laryngologa i powiedziała, że mam obrzęk nosa przyczyna że w pracy kusz jest i kazała mi jakieś saszetki brać. Niestety nic nie pomagało wiec poszłam do alergologa i kazał mi zrobić testy na alergie i nic nie powiedział, że nie mogę brać żadnych leków. Nie wytrzymując tego uczucia kupiłam dość silne krople co od razu poczułam ulgę i po kilku dniach znikł. Po tygodniu zaczęłam odczuwać, że szybko się męczę i tchu braknie i kaszel suchy. Poszłam do rodzinnej i trochę lżej było ( na początku ) i dała skierowanie do laryngologa i się zapisałam do państwowego i czekam. W między czasie muszę wytrzymać 2 tyg aby testy zrobić. Dodam, że mamy 2 koty i 3 króliki ( 1 miniaturka , 2 hodowlane ). Niestety nie wiem co mam robić już 4 dzień bez tabletek a mi jest coraz gorzej boje się, że nie wytrzymam i wezmę jakieś tabletki :( Proszę o poradę

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...