Skocz do zawartości
Forum

Wymioty, brak apetytu i szybkie bicie serca


Gość Anonym997

Rekomendowane odpowiedzi

Mój problem polega na tym ze pare tyg wstecz zle sie poczułem i zwymiotowalem. Tłumaczyłem to sobie wtedy ze za dużo i za szybko zjadłem. I przez kolejne dni nie miałem apetytu, było mi zimno i sie trzesnalem. Być może miałem stan lekko pod goraczkowy. I do tego takie mocne bicie serca. Pózniej wszystko sie uspokoiło miałem apetyt normalnie jadłem. Ale serce mi mocno wali. Dziś znów sie powtórzylo nie miałem apetytu i nie jadłem. Czuje spiecie i stres bez powodu oraz ciagle ziewam. Nie wiem może zbyt nie zdrowo sie odzywialem bo za dużo i wgl. I może mi sie to tylko wydaje ze mi cos jest? Bo wcześniej ni zwracalem na to uwagi? Mam 17 lat do teraz byłem zdrowy. Czasem tylko jakieś zwykle przeziębienia. Nie pije nie palę nie biorę nic. Może to wynika z moiej jakieś psychicznosci ze ciagle o tym myśle i ze sie boje o moje zdrowie.

Odnośnik do komentarza

Witam!
Wystąpienie epizodu wymiotów mogło być związane z zatruciem pokarmowym czy infekcją wirusową. Uczucie kołatania serca wymaga dalszej diagnostyki. Nie można wykluczyć, że stres, napięcie oraz kołatanie serca są związane z zaburzeniami lękowymi. Powinien Pan udać się do lekarza, który pokieruje procesem diagnostycznym.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...