Skocz do zawartości
Forum

Brak krwawienia po tabletkach Zoely


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,Wizytę u lekarza mam dopiero 31.10,dlatego postanowiłam napisać tu.
Otóż w 1 dniu ostatniej miesiączki zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne zoely.Czułam się ogólnie dobrze,tylko dokuczały mi bóle głowy,które nasilały się z każdym dniem stosowania pigułek.W 4 bądź w 5 dniu(nie jestem dokładnie pewna)zapomniałam wziąć tabletkę(biorę je wieczorem i raz przysnęłam troszkę wcześniej,zorientowałam się dopiero pod koniec opakowania i już nie wzięłam pominiętej tabletki).Dalej brałam ragularnie i o stałej porze.Po 25 tabletce zaczęłam odczuwać lekkie bóle podbrzusza,bóle w krzyżu i piersi podobne do miesiączkowych,trwały ok 4 dni i w między czasie w dniu spodziewanego krwawienia z odstawienia dostałam plamienia,które trwało 1 dzień.Do tej pory moje cykle były regularne 28-dniowe.Dziś 45 dzień cyklu,a ja nadal odczuwam bóle piersi i krzyża(dość uciążliwe,bo dłużej posiedzieć mogę tylko na poduszce)4 dni temu miałam leciutkie brązowe plamienie po stosunku.Współżyje regularnie i bez zabezpieczenia,tebletki zoely odstawiłam po 1 miesiącu.Czy to normalne po tabletkach plamienie zamiast okresu??A może to ciąża??W 32dniu cyklu test był negatywny.Jestem już po kilku poronieniach,planuję dziecko i ponieważ od jakiegoś czasu były problem z zajściem w ciąże lekarz zalecił na 3 miesiące tabletki zoely.Proszę o opinie i z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...