Skocz do zawartości
Forum

Białe krostki podobne do gęsiej skórki na wargach sromowych


Gość maja90

Rekomendowane odpowiedzi

Od połowy sierpnia, na małych wargach sromowych wyszła mi wsypka, coś Ala gęsiej skórki jest to białe jest to na zwenętrznej stronie w tym dołku to, stosowałam na to climotozolum, Tridem, pimuforcot, vritazolin, tabletki heviran, maść herepex, globulki Gyno-pervyl 150, tabletki na florę bakteryjną , teraz inovag globlki dopochwowe..... wysypka nie schodzi, czasem mnie tam piecze, ale jako tako ona nie jest uciążliwa... coraz bardziej się schiz uje co to może być... za dużo na internecie czytam... tam jakieś kłykciny, tu Kiła.. w czasie gdy miałam te wysypkę oddawałam krew, więc choroby typu. kiła odpadają, bo zacznijmy od tego,że mam jednego partnera seksualnego, któremu nic nie dolega... więc nie mam już na to siły... byłam u chyba 4 czy 5 lekarzy ginekologów, jedni mówią, bym się tym nie martwiła... itd. jedni coś zapisują... ale gdyby to wyglądało na kiłę po wysypce to Ginekolog by chyba o tym mi powiedział prawda? już po prostu odbija mi, bo wcześniej tego nie miałam, nie wiem z skąd się wzięło...naprawdę już głowa mnie od tego ...myślenia boli. miał ktoś takie problemy ?? proszę o pomoc.... :(

Odnośnik do komentarza
Gość opryszczka...

Pikaczu
Jesli oddajesz krew to choroby weneryczne zostały by wykryte. Więc nie sądzę aby to była kiła. moze taka Twoja uroda, może to jakieś zaczopowane gruczoły, może to jakaś infekcja. Ale nie wydaje mi się żeby to była KIŁA

a kurcze opryszczka? nie ropieje mi to ani nie ma białej mazi... kurde ani ranek ani nie zasycha, tylko piecze mnie w sumie nie wiem czy od tych maści czy co.... -_- wieziałm Haviran całe opakowanie i herpex maść nic nie pomogło itd. ale to i mój luby by się tym ode mnie zaraził prawda? eeehhh... masakra... odbija mi już.... ale on się nie zaraził itd. :( nic nie pomaga, a wiem,że tego nie miałam i ciekawe z skąd bym miała się tym zarazić jak dbam o higiene jeden partner itd.

Odnośnik do komentarza

Cytuje co wcześniej napisałam w innym poście....

"Zacznę od tego,że Od połowy sierpnia, na małych wargach sromowych wyszła mi wsypka, coś Ala gęsiej skórki jest to białe jest to na zwenętrznej stronie w tym dołku to, stosowałam na to climotozolum, Tridem, pimuforcot, vritazolin, tabletki heviran, maść herepex, globulki Gyno-pervyl 150, tabletki na florę bakteryjną , teraz inovag globlki dopochwowe..... wysypka nie schodzi, czasem mnie tam piecze, ale jako tako ona nie jest uciążliwa... coraz bardziej się schiz uje co to może być... za dużo na internecie czytam... tam jakieś kłykciny, tu Kiła.. w czasie gdy miałam te wysypkę oddawałam krew, więc choroby typu. kiła odpadają, bo zacznijmy od tego,że mam jednego partnera seksualnego, któremu nic nie dolega... więc nie mam już na to siły... byłam u chyba 4 czy 5 lekarzy ginekologów, jedni mówią, bym się tym nie martwiła... itd. jedni coś zapisują... ale gdyby to wyglądało na kiłę po wysypce to Ginekolog by chyba o tym mi powiedział prawda? już po prostu odbija mi, bo wcześniej tego nie miałam, nie wiem z skąd się wzięło...naprawdę już głowa mnie od tego ...myślenia boli. miał ktoś takie problemy ?? proszę o pomoc.... więc jak widać powyżej brałam i maści na grzybicę i tabletki na opryszczkę i maści także, sama już nie wiem co to jest... piecze, wysypka się nie powiększa... nie da się tego wycisnąć, nie ropieje.... więc co to jest głowa mnie od tego boli... współżyłam, z chłopakiem niczym się ode mnie nie zaraził..... mam jednego chłopaka... piszę tu na dermatologii bo na ginegologii nie wiem już co i jak ..... wydaje mi się ,że to jakieś uczulenie, problem skórny jest.... "

a teraz po kolejnej wizycie u lekarza....

Byłam u innego ginegologa, powiedział,że to nie jest opryszczka, ale dalej mi przepisał Heviran drugie opakowanie... zrobił mi cytologie, to takie małe krosteczki koloru białego na wargach sromowych.... tak się przejmowałam bo mam 22 lata, ale uspokoił mnie trochę, że to żadna opryszczka, ale oprócz tego Heviranu przepisał mi maść hascofungin, przestało mnie pięknąć, chciałam się zapytać w środku jak rozchyle wargi sromowe to też mam takie grudki, to jest chyba normalnie w sumie to do końca nie umie opisać, gdybym nie pokazała tego sama to by mnie olał... bo nawet tego nie zauważył... mam 22 lata mam ost. rok studiów planuje ślub i dzieci dlatego tak się tym wszystkim przejmuje, biorę tabletki anty oc-35, wcześniej był daylette, i duphaston.... miałam w wieku 18 lat laparoskopie na prawym w tym roku leczyłam lewy jajnik dlatego mi tak odwalało, i się tak strasznie boje... bo mi zależy na zdrowym malutkim cudem, dziewczyny też mi dodawałyście mi otuchy dzięki wam ... mam nadzieje,że wszystko się ułoży może ta wysypka jest na jakimś hmm w sensie podłóżu hormonalnym, bo przestałąm brać te daylette i po tym mi to wyszło, chłopak się ode mnie niczym nie zaraża więc już eeh.. teraz mam oc-35 i to co zapisał i cze
kam na wynik cytologi, ale chyba powinno być już ok !

nie wiem pomóżcie mi, czy to w ogóle jest możliwie, ja się załamuje już psychicznie... piecze swędzi... nie chce mieć liszaja, załamie się psychicznie naprawdę pomóżcie mi

Odnośnik do komentarza

Lekarz by wykrył,że to liszaj, takie malutkie białe krosteczki... na mniejszych wargach sromowych mniejszych i większych...
mówi,że to nic takiego, ale nie miałam tego wcześniej,że to od nadmiernej higieny możne tak być ??

Byłam u innego ginegologa, powiedział,że to nie jest opryszczka, ale dalej mi przepisał Heviran drugie opakowanie... zrobił mi cytologie, to takie małe krosteczki koloru białego na wargach sromowych.... tak się przejmowałam bo mam 22 lata, ale uspokoił mnie trochę, że to żadna opryszczka, ale oprócz tego Heviranu przepisał mi maść hascofungin, przestało mnie pięknąć, chciałam się zapytać w środku jak rozchyle wargi sromowe to też mam takie grudki, to jest chyba normalnie w sumie to do końca nie umie opisać, gdybym nie pokazała tego sama to by mnie olał... bo nawet tego nie zauważył... mam 22 lata mam ost. rok studiów planuje ślub i dzieci dlatego tak się tym wszystkim przejmuje, biorę tabletki anty oc-35, wcześniej był daylette, i duphaston.... miałam w wieku 18 lat laparoskopie na prawym w tym roku leczyłam lewy jajnik dlatego mi tak odwalało, i się tak strasznie boje... bo mi zależy na zdrowym malutkim cudem, dziewczyny też mi dodawałyście mi otuchy dzięki wam ... mam nadzieje,że wszystko się ułoży może ta wysypka jest na jakimś hmm w sensie podłóżu hormonalnym, bo przestałąm brać te daylette i po tym mi to wyszło, chłopak się ode mnie niczym nie zaraża więc już eeh.. teraz mam oc-35 i to co zapisał i cze
kam na wynik cytologi, ale chyba powinno być już ok !

nie wiem pomóżcie mi, czy to w ogóle jest możliwie, ja się załamuje już psychicznie... piecze swędzi... nie chce mieć liszaja, załamie się psychicznie naprawdę pomóżcie mi .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...