Skocz do zawartości
Forum

Za krótki seks


DarkaTarka

Rekomendowane odpowiedzi

Mój facet od jakiegoś czasu stał się dosłownie błyskawicznym kochankiem, myślałam że to tylko chwilowe, ale jest wręcz coraz gorzej. Nie zdążę na serio się rozkręcić a on już kończy :/ mamy po 24 lata, co może być tego powodem? jak sobie z tym poradzić? obawiam się że za jakiś czas sex w ogóle przestanie mnie interesować :/

Odnośnik do komentarza

Wygląda na to, że zbyt pewnie poczuł się w związku i przestał się już tak bardzo starać. Długo jesteście ze sobą? Jak często współżyjecie? Chociaż z doświadczenia wiem, że z czasem facet potrafi wytrzymać coraz dłużej a praktyka czyni mistrza. Może postawcie na dłuższą grę wstępną, wtedy Tobie będzie łatwiej dojść podczas samego stosunku.

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem twój partner powinien się bardziej postarać i zadbać również o twoją przyjemność. Najlepiej z nim porozmawiaj szczerze,opowiedz czego ci brakuje, czego potrzebujesz. Może znajdziecie oboje jakieś rozwiązanie? Mężczyzna może nauczyć się kontroli wytrysku co jest korzystne dla dwóch stron.

Odnośnik do komentarza

naskoczyłyście na chłopine... Może ma jakieś problemy, moze isę zbyt dużo masturbuje, ale rzadko współżyją. Przeciez to nie koniecznie musi oznaczać że on nie dba o swoją kobiete i o jej przyjemność.
Rozmawiałaś z nim o tym co się dzieje z waszym seksem? Że ci to nie pasuje.

Somewhere over the rainbow
Skies are blue
And the dreams that you dare to dream
Really do come true

Odnośnik do komentarza

nie ma wyjścia innego niż rozmowa, musisz mu powiedzieć o tym co myślisz, powiedzieć, że też potrzebujesz przyjemności i czas w jakim kończy nie pozwala Ci się spełnić. Staraj sie zrobić to delikatnie, by go nie urazić, bo jednak tu będzie poruszany czuły punkt. a jeśli będzie otwarty na Twoje uwagi to nie zaszkodzi udać się na kurs. W każdym razie powodzenia;)

Odnośnik do komentarza

Może ma dużo stresu,kiepską dietę,mało sportu i ciężką prace fizyczną.
Niestety,ale jest wiele czynników wpływających na jakość i długość stosunku.
Przykładowo u mojego chłopaka był taki problem,właśnie przez pracę fizyczną i zmęczenie,zaraz po krótkim stosunku padał jak mucha,był po prostu padnięty.
Porozmawiaj z nim i spytaj wprost czy coś mu nie dolega,może ma jakieś kłopoty o których nie wiesz.

It's who I am and what I feel
My life is automatic
Up in the air, is what I breath
and it is never static.

Odnośnik do komentarza
W dniu 17.10.2012 o 23:20, Gość Makitara napisał(a):

Wygląda na to, że zbyt pewnie poczuł się w związku i przestał się już tak bardzo starać. Długo jesteście ze sobą? Jak często współżyjecie? Chociaż z doświadczenia wiem, że z czasem facet potrafi wytrzymać coraz dłużej a praktyka czyni mistrza. Może postawcie na dłuższą grę wstępną, wtedy Tobie będzie łatwiej dojść podczas samego stosunku.

Praktyka nie koniecznie przydaje się. Ja miałem dużo kobiet w życiu myślę że koło 30 było by i zawsze gdy mam nowa partnerkę występuje u mnie przedwczesny wytrysk. To jest silniejsze ode mnie. Jedynie co to trochę z pomocą przychodzą takie tabletki Stud Pills i one jakoś hamują ten wytrysk inaczej było by 5min i po sprawie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...