Skocz do zawartości
Forum

Zbyt mały zarodek


Gość Ewiiiiiiiiii

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie ! Ja rowniez mamproblem spedzajacy mi sen z powiek ...Licze na Wasza pomoc .
Ostatni okres mialam 29 sierpnia 2012 . Cylke co 31 ,32 dni . Dnia 30 wrzesnia zrobilam test .wynik pozytywny . Poszlam do lekarza 8 pazdziernika . Zrobil mi usg na ktorym bylo widac pecherzyk ciazowy okolo 8mm. Jednak zarodek nie byl zauwazalny . Uslyszalam , ze albo jest to wczesniejsza ciaza niz wskazuje na to tydzien wyliczony z miesiaczki , albo ciaza przesala sie rozwijac . Pobrano mi Bete wynik w poniedzialek wieczorem byl 4300. w srode rano 6520 . Kolejny raz pozlam do lekarza w czwartek 11.pazdziernika . Lekarz zrobil usg , zauwazyl zarodek , bicia serca nadal nie bylo , zarodek byl zbyt maly . Porownal bete i powiedzial ze przyrost jest zbyt niski , bo powinien wzrosnac o 100% przez 48h . Nie wiem co o tym myslec. Dostalam skierowanie na zabieg w nastepnym tygodniu . Z dwojgiem poprzednich dziec mialam podobne sytuacje na poczatku ciazy ...czy jest mozliwosc zeby ciaza byla poprostu jeszcze zbyt wczesna ???? Pomocy !!!!!

Odnośnik do komentarza

W srode ide na konsultacje do innego lekarza moze po tygodniu bedzie jakas roznica w rozmiarze mojego dziecka . Licze na to...Zastanawia mnie fakt dlaczego dotalam skierowanie na zabieg , jesli jest przyrost betyHCG i jednak po trzech dniach miedzy badaniami usg byla widoczna jakas roznica . Czytalam ze ciaza obumiera gdy beta hcg spada . Nie rozumiem diagnozy lekarza .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...