Skocz do zawartości
Forum

Ból podbrzusza i piersi


wiolka32

Rekomendowane odpowiedzi

Witam biorę tabletki femoston mite od tygodnia bo od 5lat nie miesiączkowałam i teraz dostałam te leki ale dół kręgosłupa strasznie boli piersi podbrzusze i przy stosunku też okropny ból to jest pierwsze opakowanie lekarka powiedziała że jak bym źle czuła się to mam przyjść i inne da mi a mi zostało18tabletek i nie wiem czy teraz iść czy jak skończę je brać i miałam małe plamienia ale cały czas złe samopoczucie dziękuje za odp

Odnośnik do komentarza

Witam. Biorę tabletki koncepcyjne od paru lat. 22 lipca skończyłam okres (mam co 23-24 dni) 23 lipca wziełam tabletkę z nowego opakowania. Dnia (cięzko mi powiedziec) 29-31 kochałam się z partnerem jednak nie doszło to wytrysku, partner był we mnie przez chwilkę i nie doszedł. 16 sierpnia dostałam okres i skończyłam go 20 sierpnia. Jednak od tego dnia nie biorę już tabletek (jestem za granicą), lecz żadnego stosunku już nie miałam. Od ponad tygodnia bardzo bolało mnie podbrzusze jednak wziełam pare tabletek Duomox i bóle ustały. Zaś od paru dni mam ciemno przed oczami i bolą mnie piersi. Dziś powinnam dostać okres jednak go nie mam ( od dobrych 2 tygodni bardzo się stresuję). Nie chodzę często do toalety, nie mam problemów z wypróżnianiem, nie mdli mnie, oddając mocz czasami mnie piecze i oddaję mało moczu. Podmywam się rumiankiem co w jakimś sensie mi pomaga. Proszę mi powiedzieć co mi dolega. Czy odstawienie tabletek może mieć takie działania, czy mam może jakieś zakażenie? Przez tą niewiedzę stresuję się bardzo..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...