Skocz do zawartości
Forum

Rozdrażnienie i zdenerwowanie przy braku pracy


Gość zania

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam na imię Iza,lat 23.nie ptrafie sobie poradzić sama ze sobą,chodze zdenerwowana,zła i niezadowolona nic mnie nie cieszy a wręcz drażni.Nigdy taka nie byłam oczywiście miałam swoje słabości jak każda kobieta ale nie do tego stopnia.Wynika to też stąd,że nie mam pracy i sie denerwuje,że siedze w domu tylko że czuje wewnętrznie,że coś jest nie tak,kłóce się z chłopakiem non stop przez mnie on ma dość i mnie rozwściecza jeszcze bardziej bo mnie krytykuje,mama mnie drażni nie wiem co się dzieje chodze rozdrażniona jak bomba,tóra ciągle wybucha.Już myślałam,że może jestem chora ale nie wiem nawet jakie badania zrobić.Prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Trudno znalesc prace,szuka sie coraz czesciej,a nie mozna znalesc po dluszym czasie i po przemysleniu ze wyjade za granice by zarabiac wiecej a w polsce mniej niz wiecej.Nauka bez matury czy matura jest potrzebna kazdemu?Chyba tak.Jak sie ma prace,studia albo tylko prace prace ,nauke nawet na studiach jak szkola policealna liczy sie kariera i pieniadze a ludzie oszukuja nas nie maja czasu i nie wiem z jakiego powodu unikaja nas

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...