Skocz do zawartości
Forum

Brązowe upławy po okresie


Gość gfg

Rekomendowane odpowiedzi

Gość karina15486474

Od trzech miesięcy mam ciemno brązowe upławy przez 5-8 dni.Upławy te pojawiają się po okresie albo w środku cyklu.Miesiączki mam nieregularne, a obecnie okres spóźnia mi się 2 miesiąc.Towarzyszą mi także białe upławy, a i zdarzały się żółtawe.Byłam kiedyś u ginekologa w sprawie białych upławów i nieregularnych miesiączek i ginekolog powiedziała mi, że taka moja natura skoro od zawsze miałam nieregularne miesiączki.Dodam jeszcze, że mam owłosienie na udach i miejscach typowych dla mężczyzny.

Odnośnik do komentarza

Hej raz na jakiś czas tak mam i zrobiłam sobie w nowy rok badanie krwi na wszystko co dostępne i okazało się ze mam TSH 17 w gore. To oznaczało ze mam niedoczynność tarczycy. Mecze się juz ok 1,5 roku. Mam nieregularne miesiączki i marne krwawienie. wiec moim zdaniem powinnaś zrobić sobie badania tarczycy

Odnośnik do komentarza
Gość karina15486474

Ogólnie miesiączki mam normalne- ani skąpe, ani obfite.Jakiś czas temu powiększyły mi się gruczoły na języku i stomatolog powiedział, że może być to związane z tarczycą.Więc to możliwe, że to może być przyczyną nieregularnych miesiączek i upławów zarówno białych jak i brązowych.

Odnośnik do komentarza

Na pewno warto zbadać tarczyce, bo faktycznie może miec wpływ na nieregularne miesiączki ale czy na upławy również, to nie jestem przekonana. Na wyregulowanie sprawy upławów dobry jest Lactovaginal, dostarcza pałeczek kwasu mlekowego, zwłaszcza w momencie osłabienia organizmu np po menstruacji.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...