Skocz do zawartości
Forum

Brzydki zapach z pochwy i grudkowata wydzielina


Gość lolkaolo

Rekomendowane odpowiedzi

witam zawsze tak 3 dni po okresie z pochwy wydobywa mi się brązowa wydzielina czasem żółta potem już biała czasami z takimi grudkami i nie ważne jaki to nie był by kolor tej wydzieliny to zawsze bardzo śmierdzi nie wiem już co mam robić bo mało tego że ja to czuję ale i mój chłopak to czuję strasznie żle się z tym czuje a o higienę dbam bardzo podmywam się nawet 3 razy dziennie bo to na jakiś czas pomaga i co chwilę zmieniam wkładki higieniczne .Byłam z tym u lekarza to zrobił mi badanie cytologiczne i usg dopochwowe ale wszystko było ok i żadnych leków nic nie wypisał nic nie powiedział .Więc proszę o pomoc bo naprawde podmywanie się i wkładki nic nie pomagają a ta wydzielina jest przez cały miesiąc

Odnośnik do komentarza

Ja mam podobnie, tuz po okresie zawsze mam lekki świad i pieczenie. Dzieje sie tak, bo namnażają sie bakterie, które w czasie okresu mają sprzyjające rozwojowi środowisko. Ja radze sobie z tym problemem tak, ze zawsze po okresie zakładam przez 2-3 dni kapsułki Lactovaginalu, które stymulują odtworzenie prawidlowej flory bakterjnej w pochwie i normalizuja wydzieline.

Odnośnik do komentarza

witam, zauważyłam że w pochwie mam białą grudkowatą wydzielinę, jej ilość w pochwie jest spora. Co to oznacza? Jest to normalny objaw który ma każda kobieta, czy oznacza to jakąś chorobę? Czego jest to przyczyną i czy jest to groźne?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...