Skocz do zawartości
Forum

Krwawienie po Escapelli a ciąża


Rekomendowane odpowiedzi

witam . mam 16 lat i nieregularną miesiączke podczas imprezy kochałam sie z moim chłopkiem niestety bez zabezpieczenia ale szybko stosunek zakonczyłam zanim on spuścił sie we mnie. po 50 godzinach dla bezpieczeństwa poszłam do lekarza który przepisał i escapelle wziełam go natychmiast. po 8 dniach od kiedy odbyłam stosunek miałam dziwne krwawienie. na ulotce leku było napisane że to bardzo możliwe ale i tak sie wacham. dodam ze kochaliśmy sie dzień po skończonej miesiączce. bardzo żałuje tego co zrobiłam i czy moge być teraz w ciąży ?

Odnośnik do komentarza

Witam,
Krwawienie jest najczęstszym działaniem niepożądanym po stosowaniu tabletki 72h po. Tak duża ilość hormonów nie jest obojętna dla zdrowia kobiety więc należy unikać sytuacji w których konieczne jest stosowanie tego rodzaju tabletek. Jeśli prowadzisz życie seksualne proszę zacząć stosować antykoncepcję. Jest mało prawdopodobne abyś była w ciąży. Ale po dwóch tygodniach od stosunku dla pewności można wykonać test ciążowy.
Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza

skoro pisze że to dość częste to widać po coś to tam napisali. Nie masz co się martwić, bo w ciąży pewnie nie jesteś. Po za tym dzien po skończonej miesiączce zazwyczaj są dni niepłodne ( piszę zazwyczaj bo jesli masz bardzo krotkie cykle to może tk być że akurat są płodne)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...