Skocz do zawartości
Forum

Brunatno krwiste plamienie a ciążą


Gość majusia1046

Rekomendowane odpowiedzi

Gość majusia1046

Witam. Mam problem i może ktoś chętny i doświadczony mi pomoże?Przedstawiam o co chodzi. Moje cykle trwają średnio 30 dni. Przedostatnia miesiączka miała miejsce 1 sierpnia. Kolejna powinnam dostać 1 września ale się opóźniła i dostałam 5-tego. 8 września odbyłam stosunek b/z tzn że całe nasienie wylądowało we mnie:). 11 września zobaczyłam na papierze podczas podcierania delikatne plamienie tzw brudnej krwi ale było tego troszkę i do tego przez ok3 dni pobolewało mnie w podbrzuszu. Dzis 17-tego poleciałam do apteki po test bo już nie mogłam wytzymać ale wyszedł negatywnie:( Czy jest możliwość że będę w ciąży? Może test zrobiłam zbyt wcześnie? Proszę niech się ktoś wypowie bo czekać do dnia miesiączki to będzie jakas udręka a ja bym chciała mieć chodx cień nadziei.

Odnośnik do komentarza
Gość monika199014

ciąże można wykryć po pięciu dniach od zapłodnienia(stosunku), jeżeli zrobiłaś test i wyszedł on negatywnie powtórz go co najmniej 48 godzin później! jeżeli kolejny też wyjdzie negatywnie to znaczy że nie jesteś w ciąży, najlepiej po zrobieniu dwóch negatywnych testów przejdź się do lekarza.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...