Skocz do zawartości
Forum

Seks przed dniami płodnymi a ciąża


Gość morliny

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka dni temu uprawiałem seks ze swoją dziewczyną dzień przed jej dniami płodnymi. Przed każdym seksem wkładałem penisa bez żadnego zabezpieczenia, jednak w trakcie zakładałem prezerwatywę i w niej kończyłem. Z prezerwatywami wszystko było jak należy, nie pękły, nie zsunęły się. Jedyne czego się obawiam, to sytuacji, w których wkładałem penisa po seksie bez żadnego zabezpieczenia. Oczywiście po każdym stosunku wycierałem go ze spermy i przerwa między stosunkami wynosiła około 30 minut. Dodam, że moja partnerka podczas stosunku była lekko przeziębiona, z gorączką. Mamy prawo się obawiać?

Odnośnik do komentarza

Faktycznie źle opisałem sprawę z dniami płodnymi. Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że organizm nie zna dni tygodnia i nie wie, że dzisiaj ma być niepłodny, a jutro płodny. W całej tej sytuacji przyjmuję, że partnerka była w okresie płodności. Martwi mnie sytuacja z wielokrotnym stosunkiem i ponownym wkładaniu penisa po jego odbyciu. W dni niepłodne czasami kochamy się wkładając po rozpoczęciu seksu penisa bez żadnego zabezpieczenia, po czym zakładamy prezerwatywę, by zakończyć w pochwie. Przy czym chciałbym zaznaczyć, że włożenie penisa bez zabezpieczenia było symboliczne i krótkie, by na chwilę poczuć prawdziwe doznania. Zakładamy prezerwatywę na długo przed poczuciem intensywnej rozkoszy, więc moja opinia graniczy z pewnością, iż nie doszło do wywołania preejakulatu

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...