Skocz do zawartości
Forum

Niemowle kręci się i stęka podczas snu


Gość izuniaa

Rekomendowane odpowiedzi

hej mam 8 tygodniową córcie od wyjśćia ze szpitala mała kręci się i strasznie stęka. Jak śpi czasami ją rozbudza to. Byłam u lekarza dała nam debritan i kazała kupić infacol ale to nie pomaga. Czy to jest kolka czy coś innego tylko mała tak nie płacze przy tym tylko tak stęka i popłakuje ale nie jest to straszny płacz a słyszałam że przy kolkach dzieci się drą może ktoś z was tak miał prosze o poradę?

Odnośnik do komentarza

Mi to wygląda na kolkę, moja córeczka tez się nie darła, tylko tak postękiwała i napinała brzuszek, potrafiła tak czasem całą noc. Kropelki nie zawsze pomagają, nam pediatra polecił czopki homeopatyczne viburcol, po których dolegliwości ustąpiły a mała zaczęła przesypiać całe noce. Pierwszy raz jak je kupowałam, to były bez recepty, ale za jakiś czas, gdy chciałam je kupić, to poproszono mnie o receptę. Skład jest nadal taki sam, więc nie wiem o co chodzi z tą receptą. Widziałam, że powstała petycja w tej sprawie, gdyby ktoś chciał się podpisać, to zachęcam: petycja

Odnośnik do komentarza

wrzesinka już jakiś czas na Viburcol konieczna jest recepta, troszkę zmieniła się nazwa leku bo wcześniej był Viburcol N a teraz jest C- Viburcol Compositium. Ale jakiejś szczególn ej różnicy raczej między nimi nie ma, tyle że ten C na receptę. Jeśli lekarz jest ok, to zawsze Ci wypiszę, ale mój który nie jest zwolennikiem homeopatii zawsze mi kręci nosem, także bardzo chętnie pomogę i podpiszę petycję, kto może to też proszę.

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że takim rozwiązaniem dobrym przy kolkach będzie Kateter Windi, To fajna opcja, ponieważ produkt dobrze się sprawdza i pozwala usunąć gazy z jelitek bez konieczności stosowania jakichś środków farmaceutycznych. Na pewno będzie to dobra opcja, która świetnie będzie się sprawdzać.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...