Skocz do zawartości
Forum

Plamienia, ból brzusza i jajnika a ciąża


Gość Iskra88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Potrzebuje pomocy na moj problem. Mam 24 lata i bralam tabletki antykoncepcyjne ponad 5 lat. Od ponad pol roku przestalam je brac,bo staramy sie z partnerem o dziecko. Wszystko wrocilo do normy praktycznie odrazu. Moje miesiaczki znowu staly sie obfite i bolesne,jak przed braniem tabletek antykoncepcyjnych i byly regularne. Jednak miesiac temu,a dokladnie 11 sierpnia dostalam skapy 4 dniowy okres. Kochalismy sie z partnerem codzienie przez cale 2 tygodnie przed okresem. Testu ciazowego nie zrobilam. A w tym miesiacu,9 wrzesnia pojawily sie 2 dniowe plamienia. Pierwszego dnia brazowe i ciagnace sie jak sluz a drugiego dnia krwistoczerwone. Brzuch mnie bolal dwa razy mocniej niz przy miesiaczce. Dzis od rana oprocz bolu brzucha,towarzyszy mi bardzo klujacy bol prawego jajnika,zwlaszcza przy porusznaiu sie. Oprocz tego zgaga,apetyt do jedzenia i ciagle parcie na pecherz. Zrobilam test ciazowy okolo godz. 11 i wynik wyszedl negatywny. Czy pomimo to moze byc ciaza? Czy moze cos innego? Bardzo prosze o odpowiedz. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...