Skocz do zawartości
Forum

Kłucie w jajnikach i brązowe plamienie a ciąża


Gość an...65

Rekomendowane odpowiedzi

witam mialam ores jakies 14 dni temu wczoraj bolaly mnie jajniki i dzisiaj takze odczowam male kucie i przestaje tak jak bym miala dostac zaraz okres... dodam ze z moim mezem oprawialismy stosunek bez zabezpieczania.Jakies 2 lata temu mialam ciaze pozamaciczna boje sie ze moze byc to samo i teraz... Na dodatek mam brazowe plamy na majtkach ktore wydobywaja sie z macicy... Czy to ciaza czy infekcja ? prosze o porade...

Odnośnik do komentarza
Gość Truskawka4219

Witam. Mam 16 lat i 2 czerwca (byl to ostatni -7 dzien okresu, 27 dniowy cykl) pierwszy raz uprawialam sex. Nie krwawilam w ogole lecz po pewnym czasie wyplynelo ze mnie troszke krwi i tyle. Przez nastapne tylko dwa dni po sexie mialam brazowe male plamienia lecz nic mnie nie boli. Czy to jest zwiazane z przerwaniem blony dziewiczej czy moze ciaza? Chlopak nie dochodzil we mnie ,a przed zalozeniem drugiej prezerwatywy wytral penisa i dlonie chusteczka. Lecz obawiamy sie ze plemniki mogly sie przeniesc mimo to z rak na gumke. Czy to mozliwe? Niby nic nie czul ze niedokladnie wytarl dlonie. Wyliczajac powinnam niebawem miec owulacje lecz po sluzie ani sladu. Czy jest mozliwosc ciazy?

Odnośnik do komentarza

~Truskawka4219
Witam. Mam 16 lat i 2 czerwca (byl to ostatni -7 dzien okresu, 27 dniowy cykl) pierwszy raz uprawialam sex. Nie krwawilam w ogole lecz po pewnym czasie wyplynelo ze mnie troszke krwi i tyle. Przez nastapne tylko dwa dni po sexie mialam brazowe male plamienia lecz nic mnie nie boli. Czy to jest zwiazane z przerwaniem blony dziewiczej czy moze ciaza? Chlopak nie dochodzil we mnie ,a przed zalozeniem drugiej prezerwatywy wytral penisa i dlonie chusteczka. Lecz obawiamy sie ze plemniki mogly sie przeniesc mimo to z rak na gumke. Czy to mozliwe? Niby nic nie czul ze niedokladnie wytarl dlonie. Wyliczajac powinnam niebawem miec owulacje lecz po sluzie ani sladu. Czy jest mozliwosc ciazy?

Witam!
W opisanym przez Panią przypadku ryzyko ciąży istnieje, aczkolwiek jest niskie. Opisane zaś krwawienie najprawdopodobniej było wynikiem przerwania błony dziewiczej. Nie powinna mieć Pani zatem powodów do niepokoju. Proszę cierpliwie poczekać na miesiączkę. Jeśli się nie pojawi, wtedy proszę wykonać test ciążowy.

Odnośnik do komentarza

Witam. Sytuacja wygąda tak. 06.09-10.09 mialam ostatnia miesiaczke. od tego czasu do dnia dzisiajszego kochalam sie z partnerem wielokrotnie bez zabezpeczen. Możliwe, że trafiliśmy w dni płodne nie wykluczam tego ale nie wiem czy moge je dobrze obliczac bo wczesniej mialam nieregularnie. Z lewej trony mam cysty i przewaznie tylko lewa strona 2-3 dni przed okresem mnie boli. Dzisiaj zauwazylam lekko, jednorazowe plamienie na brazowo i boli mnie prawa strona podbrzusza ( nie jest to bol taki jak przed miesiaczka)a dwa dni wczesniej przy oddawaniu moczu wydawalo mi sie, ze jakos inaczej pachnie. Biore regularnie kwas foliowy i witamine E. Okres powinnam dostac za ok. 7-8dni. Wgl czuje sie jakos dziwnie, zmian w piersiach nie odczowam( przewaznie sa twarde i bolesne przek okresem). Nie mam pojecia co o tym myslec. Dziewczyny jakies rady, propozycje mile widziane :) Pozrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...